لوکس ترین خدمات

لوکس ترین خدمات

لوکس ترین خدمات

خدمات مجالس پیوند مهر افزا

موسسه پیوند مهر افزا این افتخار را دارد بهترین و لوکس ترین خدمات و تشریفات عروسی را به شما عزیزان ارائه دهد .

هدف اصلی این مجموعه کسب رضایت شما سروران گران قدر است که با برگزاری هرچه بهتر و با کیفیت ، لوکس ترین خدمات مراسم شما به بهترین نحو و با کیفیت برگزار شود و صفر تا صد خدمات مجالس شما را بر عهده بگیریم.

با همکاری یک گروه حرفه ای ، متخصص و با تجربه و همچنین کسب مجوزهای لازم در زمینه لوکس ترین خدمات و تشریفات مجالس با رزرو شیک ترین سالن ها و باغ ها ، نورپردازی و تهیه تدارکات طراحی و دیزاین سالن  ، تهیه تدارکات پذیرایی از مهمانان و ارائه مدرنترین سرویس ظروف ، فیلم برداری و تصویر برداری مراسم ، اجرای برنامه های سرگرم کننده ، تدارک یک گروه موسیقی با ارائه تمام تجهیزات ، رزرو ماشین های لوکس ، رزرو بهترین آتلیه ها  و … مجالس شما را بسیار باشکوه و مجلل برگزار خواهد کرد.

با در اختیار داشتن سالن و باغ پذیرایی و تمامی تجهیزات مدرن مورد نیاز برگزاری مراسمات ،ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین المللی ، پشتیبان همیشگی شما در برگزاری  مجالس رسمی و غیر رسمی ، جشن عروسی ،نامزدی و عقد ، تولد و فارغ التحصیلی و همچنین برگزاری همایش ها ، کنفرانس و سمینارهای شما خواهد بود.

خدمات عروس و داماد

خدمات عروس و داماد تمام خدماتی می شود که عروس و داماد برای برگزاری عروسی به آن نیاز دارند و به دلیل کمبود وقت،استرس و یا به هردلیلی ممکن است به همه این موارد نرسند.

از جمله می توان به مزون عروس و انتخاب لباس، آرایشگاه، آتلیه فیلمبرداری، ماشین عروس و دسته گل عروس اشاره کرد. انجام تمامی این کارها نیاز به زمان زیادی دارد. در صورتی که بتوان این امور را به یکباره توسط یک گروه تشریفات مجالس انجام شود، جشن عروسی برای عروس و داماد شیرین تر می شود.

امروزه به درستی زوج های جوان پیش از برگزاری مراسم عروسی با حساسیت خاصی به خدمات عروسی توجه می کنند. از جمله اینکه مراسم عروسی را در باغ عروسی برگزار کنند یا تالار و اینکه از موارد نامبرده بالا هر یک دارای چه کیفیت و چه هزینه ای هستند و برای هر کدام از خدمات فوق (مثلا برای مزون عروس یا کرایه ماشین عروس) به کدام افراد و یا موسسات مراجعه کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}