Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
لباس نامزدی | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

انتخاب لباس نامزدی

انتخاب لباس نامزدی

انتخاب لباس نامزدی

ممکن است انتخاب لباس نامزدی برای خانم ها کمی سخت باشد زیرا انتخاب لباس نامزدی با سایر لباس ها که همیشه انتخاب می کردید کمی متفاوت است .

ما نکاتی را در انتخاب لباس نامزدی در اختیار شما قرار می دهیم .امیدواریم که این نکات مفید واقع شود.

لباس نامزدی؛ پر زرق و برق یا ساده؟

اولین نکته که باید به توجه کنید این است که آیا بعد از مراسم نامزدی جشن عقدی خواهید داشت یا خیر؟ و دومین مسئله این است که بدانید مدت زمان فاصله ی جشن نامزدی و مراسم عروسی تان چقدر است ؟

اگر فقط یک جشن نامزدی دارید برای خرید لباس نامزدی ، بهتر می توانید انتخاب کنید به عبارتی در خرید لباس نامزدی دستتان باز تر است.

یعنی اگر اهل لباس های تجملاتی و  پر زرق و برق هستید راحت تر می توانید این نوع لباس را انتخاب کنبد ولی اگر هم جشن نامزدی و جشن عقد دارید و یا فاصله جشن نامزدی و عروسی تان کم است بهتر است از لباس های کلاسیک تر و ساده تر استفاده کنید .

پیراهن بهترین گزینه است

انتخاب مدل لباس بسیار مهم است معمولا برای لباس نامزدی از کت و دامن ،بلوز و دامن و یا پیراهن استفاده می کنند.انتخاب شلوار برای نامزدی اصلا مناسب نیست .

کت و دامن هم زمانی استفاده کنید مراسم نامزدی شما حالت رسمی داشته باشد .

یا اینکه مدل لباس تان دخترانه و فانتزی باشد؛ در غیر این صورت آن را هم کنار بگذارید. بهترین انتخاب برای لباس نامزدی پیراهن یا بلوز و دامن است.

لباس نامزدی؛ کوتاه یا بلند؟

ما به شما پیشنهاد می دهیم که اگر قصد دارید لباس عروس تان دنباله دار باشد بهتر است برای لباس نامزدی بهترین انتخاب یک لباس کوتاه و یا میدی است .

اما هیچ وقت از اعتدال را خارج نشوید شما باید متانت و زیبایی یک عروس را حفظ کنید .

چون در این مراسم، همه چشم ها خیره به شماست. از تناسب لباس و کفش هم غافل نشوید.

رنگ کفش، مدل و اندازه پاشنه آن را طوری انتخاب کنید که هم ظاهری شیک و متناسب با لباس داشته باشد و هم شما با آن بتوانید به راحتی حرکت کنید.
می توانید از مروارید، گل مصنوعی ریز، سنگ های زیبا و حتی گل طبیعی هم برای تزیین لباس و موی خود استفاده کنید. به هر حال توجه به عنصر «ظرافت» را در انتخاب های خود فراموش نکنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}