عقد نامه

عقد نامه

عقد نامه

اولا، یک مجوز ازدواج (عقد نامه)یک مجوز دولتی است که به طور قانونی یک مرد و یک زن در ازدواج مجاز خواهد بود. این عقد نامه (سند قانونی) معمولا حاوی اطلاعات زیر است:

نام کامل، نام خانوادگی، سن، عنوان شغلی، آدرس و والدین عروس و داماد، محل مراسم، نام شهرستان، تاریخ مراسم و اسامی شهود.

جستجوی عقد نامه معمولا به عنوان یک تحقیق ژنتیکی برای کشف خطوط خانوادگی از دست رفته یا ساخت یک درخت خانواده دقیق استفاده می شود.

شما ممکن است سوابق ازدواج را برای سایر نیازهای شخصی جستجو کنید، اما در جستجوی یک مجوز ازدواج، ممکن است لازم باشد به موارد زیر توجه داشته باشید.

زیرا این اطلاعات باعث می شود جستجوی شما راحت تر و کمتر تنش زده شود.عقد نامه در نظر گرفته شده است به ثبت عمومی، بنابراین شما می دانید که تقریبا هر کسی می تواند دسترسی به عقد نامه ازدواج را دریافت کند.

حتی اگر این مورد باشد، عقد نامه ازدواج به صورت رایگان دریافت نمی شود، بنابراین شما باید مبلغ کمی را برای دریافت یک نسخه بپردازید.

اطلاعات عقد نامه

– برای 100 سال گذشته، پرونده های ازدواج توسط دولت یا شهرستان برگزار شده است که در آن رویداد برگزار شد. بنابراین برای پیدا کردن یک مجوز ازدواج، شما باید نامه ای از درخواست را به دفتر آمار حیاتی که در آن مراسم رخ داده است.

-جزئیات ادارات آمار حیاتی کشور معمولا در اینترنت یافت می شوند. به محض اینکه جزئیات را در وب پیدا کنید، آدرس دفتر آمار خاصی را که مجوز ازدواج شما مورد نیاز است، خواهید دید.

شما می توانید از این آدرس برای نوشتن در آن دفتر استفاده کنید یا در واقع می توانید به آن دفتر بروید و اگر دفتر نزدیک به اندازه کافی است، سند حقوقی را که می خواهید دریافت کنید.

در درخواست یک مجوز ازدواج، باید یک نامه درخواست را در دست داشته باشید. نامه ای از درخواست در هر دو روش مورد نیاز است.

اگر شما به طور مستقیم به دفتر آمار حیاتی شما به نامه نیاز دارید و همچنین در درخواست ارسال شده استفاده می شود.

نامه درخواست باید مختصر باشد می دانید که کارمندان اداری و مقامات دولتی روزنامه ها و روزنامه های خود را پر می کنند تا تصویری روشن از آنچه شما می خواهید، به شما کمک کند تا سریعتر از جستجوی مجوز ازدواج کمک بگیرید.

اطمینان حاصل کنید که نامه شما دارای پاکت نامه مهر و موم خود در داخل است.در صورت لزوم، نامه باید حاوی تاریخ دقیق ازدواج باشد زیرا ممکن است جستجوی ساده تر شود.

نامه باید اطلاعات زیر را داشته باشد:

-تاریخ درخواستآنچه که نامه برای شماست و دقیقا چه درخواستی استنام کامل دامادنام کامل همسرنام مستعار امکان پذیر است که می تواند در مجوز ازدواج مورد استفاده قرار گیرد.

-مدت مراسم

– محل برگزاری مراسمیکی از مهم ترین مواردی که باید در مورد اخذ یک مجوز ازدواج بدان توجه شود این است که شما باید یک نماینده خدمات سوابق را پیدا کنید که جامع است بنابراین شما می توانید این سند را سریع تر و آسان تر دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}