Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
عشق | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

ابراز عشق کلامی به همسر

ابراز عشق کلامی به همسر

ابراز عشق کلامی به همسر

در بعضی افراد ابراز عشق برایشان معنایی ندارد،بع عنوان مثال : بعضی از آقایان هستند که حاضرند برای اثبات عشق خود به همسرشان از بلندترین کوه بالا می‌روند، در عمیق‌ترین دریا شنا می‌کنند، برای خرید گران‌ترین هدیه‌ها چندین شیفت کار می‌کنند.

اما بسیاری از خانم ها این کارها و محبت ها را ابراز عشق و دوست داشتن نمی دانند .خانم ها بر این عقیده هستند که :«اگر همسرشان دوستشان دارد ،حتما باید ابراز محبت کرده و او را ببیند »

بنابراین زن شاکی است که چرا مرد احساسش را بروز نمی‌دهد و مرد شاکی است که همسرس محبت‌هایش را نمی‌بیند!

حتی گاهی عدم بروز احساسات از جانب زنان اتفاق می افتاد و باعث نارضایتی مردان می شود با این اوصاف تنها راه‌حل این مشکل یادگیری بیان ابراز احساسات است که ما به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

۱– از روش نوشتاری شروع کنید

برای یعضی افراد که تا به حال ابراز عشق و احساسات نکرده اند بسیار سخت است که به یکباره این کار را انجام دهد .پس برای شروع ، بهتر است روش نوشتن را انتخاب کنید هم روش خوبی است و هم بسیار کار آمد.

شما می توانید در طول روز زمانی که دور از هم هستید و یا حتی اگر در یک مکان قرار دارید یک پیامک عاشقانه برای همسرتان بفرستید.و یا اینکه احساسات خود را نسبت همسرت را بر روی آینه و یا رو یخچال منزلتان به همسرتان انتقال دهید .

با این روش مسلماً با واکنش مثبتی از طرف همسرتان مواجهه می‌شوید که این واکنش می‌تواند تشویقی برای ابراز عشق به صورت کلامی باشد.

۲-تأثیر اسامی را دست کم نگیرید

هر کلمه ای که زن و شوهر برای یکدیگر بکار می برند یک بار روانی و عاطفی دارد . چگونگی صدا کردن یکدیگر در خلوت و یا در جمع می تواند وسیله ای برای ابراز عشق به یکدیگر باشد .
در طول روز شاید بارها و بارها همسرتان را صدا بزنید،  مثلاً وقتی آقا/خانم صدایش می‌زنید حس مردانگی را به او منتقل می‌کنید و وقتی می گویید عزیزم و جانم حس محبت منتقل می‌شود.

ابراز عشق غیرکلامی به همسر

برخی افراد توان ابراز علاقه به صورت مستقیم را ندارند مثلا از گفتن عبارت «دوستت دارم» عاجزند یا نمی توانند قربان صدقه کسی بروند اما این افراد می‌توانند با انجام  کارهایی به صورت غیر مستقیم عشق و علاقه خود را به همسرشان ابراز کنند.

ویلیام جیمز روانشناس می‌گوید: عمیق‌ترین نیاز انسان، نیاز به احساس قدردانی است. درست است که بیان احساسات به صورت کلامی برای بعضی افراد مهم است اما بعضی از محبت‌ها حتی اگر کلامی هم نباشد، تأثیرگذار است مثل خریدن یک شاخه گل یا درست کردن غذای مورد علاقه همسر.

دریافت هدیه یکی از نمادهای قابل رویت عشق است که نیاز به بیان کلامی هم ندارد و در واقع ساده‌ترین و موثرترین راه برای افرادی است که از بیان احساسات خود عاجز هستند.

همچنین انجام دادن کارهای مورد علاقه همسرتان یکی دیگر از روش‌هایی است که در عین بی کلامی، تأثیرگذار است و عشق شما به همسرتان را به طور واضح نشان می‌دهد.

همسر شما دوست دارد در کارهای خانه مثل غذا پختن، تغییر پوشک بچه، تمیز کردن خانه، ظرف شستن و…به او کمک کنید یا شوهر شما عاشق این است که به خانواده اش احترام بگذارید، لباس های زیبا بپوشید و به حرف او گوش دهید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}