عشق واقعی چگونه است؟

عشق واقعی چگونه است؟

عشق واقعی چگونه است؟

اینکه یک بتوانید یک رابطه عاشقانه سالم بعد از آن یک ازدواج موفق داشته باشید لازمه همه ی اینها شناخت عشق واقعی است  .

بسیاری از مردم بدون اینکه چیز زیادی از احساسات و روابط عاطفی بدانند وارد رابطه با دیگران می شوند. آنها معمولا به عاشق شدن، ازدواج کردن و یا بچه دار شدن، بسیار رومانتیک فکر می کنند.

این افراد اصلا به مسئولیتی که در این راه وجود دارد فکر نمی کنند و توجهی به آن نشان نمی دهند برای عشق واقعی باید تلاش کرد.

برای پیدا کردن یک فرد مناسب، خودتان باید فرد مناسب باشید

برای اینکه عشق واقعی را پیدا کنید اول از همه باید تکلیف زندگی خود را مشخص کنید و کار های نا تمامی که دارید را تمام کنید و دلیل شکست رابطه قبلی خود را پیدا کنید .

مراقب باشید که همان اشتباهات را مجددا در این رابطه تکرار نکید.

برای اینکه فرد مناسب باشید و عشق واقعی تان را بیابید، باید مرزهای تان را بشناسید.

خطوط قرمز خود را از قبل تعیین کنید. مثلا در مورد مواردی همچون نداشتن صداقت، عدم وجود وضعیت مالی خوب، فقدان ثبات شغلی و یا اعتیاد به الکل و یا مواد مخدر باید تکلیف تان مشخص باشد که آیا در صورت بروز هر یک از این موارد، در رابطه خواهید ماند یا خیر.

عشق واقعی، ارتباط سالمی برقرار می کند

اگر عشق واقعا واقعی باشد عاشق و معشوق به هیچ عنوان با انتقاد و یا با توهین با یکدیگر صحبت نمی کنند به عنوان مثال آنها از کلماتی همچون :”من احساس می کنم” و یا ” به نظر من ” استفاده می کنند.

عاشقان واقعی به اهداف شخصی و همچنین دو نفره خود احترام می گذارند

دو نفر که عاشق هم هستند، به یکدیگر کمک می کنند تا به اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده خود دست یابند و همچنین آینده ای مشترک برای خود در نظر گرفته و برای رسیدن به آن، در کنار هم تلاش می کنند.

قربانی نباشید

به این تصور که هیچ کنترلی روی مسائل پیرامون خود ندارید، خاتمه دهید. خودتان را از بند دلیل تراشی برهانید و گناهان را به گردن دیگران نیندازید.

مسئولیت زندگی را بپذیرید و فقط در این صورت است که می توان به عشق و عشق ورزی تان اعتماد کرد.

بدانید که عشق واقعی صدمه نمی بیند

در هر رابطه عاشقانه ای مطمئنا سوءتفاهماتی وجود دارد ولی در یک عشق واقعی هیچ وقت این سوءتفاهمات دائمی نمی شوند عشق خودش همیشه مشکلات را رفع می کند نه اینکه خود دلیلی برای مشکل باشد.

عشق واقعی از ما انتظار فداکاری ندارد

اگر کسی به خاطر عشق به دیگری، دوستان، خانواده و یا اهداف خود را کنار بگذارد، یک روز متوجه خواهد شد که تنها چیزی که برایش مانده همان رابطه ناسالم است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}