ایده های مراسم عروسی

ایده های مراسم عروسی

تزیین میزهای پذیرایی در روز عروسی

میز های پذیرایی باید بسیار شیک و مجلل تزیین شده باشد.برای این کار بهتر است از رنگ سفید و طلایی استفاده شود که هارمونی خوبی در کنار هم دارند و باعث می شود  صورت مجلل دیده شود.

همچنین رنگ صورتی و سفید نیز مناسب است.

گل آرایی میز ها در روز عروسی

گل ها باعث طراوت و سر زندگی می شوند گل آرایی میز های پذیرایی یکی از بهترین تزیین هاست .شما می  توانید برای زیبا تر شدن این تزیین از گلهای رنگا رنگ استفاده کنید تا مهمانانتان سر ذوق و شوق  بیایند.

گل ها را در گلدان های کریستالی قرار دهید تا خودشان را مجلل نشان دهند و خیره کنندگی خود را داشته باشد.

شیرینی های روز عروسی

شما می توانید شیرینی هایی تهیه کنید که به شکل عروس و دوماد بوده و مهمانانتان را شگفت زده کنید این نوع خلاقیت باعث زیبا تر نشان دادن مجلس شما می شود.

کارت ها عروسی تزیین شده با گل های فصل

برای تزیین کارت عروسیتان از گل های استفاده کنید که می خواهید دسته گل را به دست بگیرید این کار جلوه جالب تری دارد و اگر مراسم عروسی شما در پاییز است بهتر است از گلهای پاییزی استفاده نمایید.

تخته هایی برای نوشتن یادگاری

حتما قبل ازمراسم تخته ای درست کنید که بتوان روی آن با ماژیک یا خودکار نوشت و در روز مراسم آن را در جایی مناسب قرار دهید تا مهمان ها بتوانند روی آن برای شما یادگاری نویسند.

این کار مراسم را برای شما به یاد ماندنی تر می کند و می توانید این تخته های زیبا را در گوشه ای از خانه تان نصب کنید تا همواره به یاد مراسم روز عروسی تان باشید.

گیفت ها را فراموش نکنید

گیفت های عروسی هدیه هایی هستند که عروس و داماد آن را تدارک داده و به مهمانان خود تقدیم می کنند که خاطره خوشی از شب عروسی خود بجای بگذارند .

هرچند این هدیه ها کوچک و مینیمال و ساده باشند این هدیه ها میتواند خلاقیت خودشان باشد یا این که از جایی تهیه کرده باشند .

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}