چگونگی برگزاری مراسم عروسی ساده 

چگونگی برگزاری مراسم عروسی ساده 

چگونگی برگزاری مراسم عروسی ساده

این روز ها همه می دانیم هزینه های برگزاری مراسم عروسی بسیار سنگین است و سر به فلک می کشد و بسیاری از افراد هستند که توانایی برگزاری مراسم عروسی تجملاتی و را ندارند ما به این افراد توصیه می کنیم که یک عروسی ساده برگزار کنند.

برگزاری عروسی حتما نباید تجملاتی و پر زرق و برق باشد یک عروسی ساده هم می تواند بسیار زیبا باشد.ما در این جا نکاتی درباره چگونگی برگزاری مراسم عروسی را به شما عزیزان بیان کرده ایم .

لطفا با ما همراه باشید

 

لیست مهمان‌ها را کوتاه‌تر کنید

 

اولین نکته برای برگزاری مراسم عروسی ساده این است که لیست مهمانانتان را کم کنید همین یک مورد می تواند بیشترین حد هزینه های شما را کم کند .

ولی اگر شما و یا همسرتان جز ان دسته از خانواده های پر جمعیت هستید و رفت و آمد زیاد دارید بهتر است در این مورد فقط اقوامی که زیاد با آنها رفت و آمد دارید و یا اقوام درجه یک و دو را دعوت نمایید و گرنه اگر بخواهید همه مهمانانتان را دعوت کنید هزینه هایتان زیاد می شود .

منو غذا را ساده انتخاب کنید.

بیشترین هزینه عروسی، شام عروسی است. شما لازم نیست که حتما چندین نوع غدا و چند دسر و سالاد برای عروسی تان تدارک ببینید شما می توانید بجای چندین نوع غدا، یک الی دو نوع غذا و یک نوع دسر و همچنین یک نوع سالاد انتخاب کنید .

در این صورت هزینه های مراسم عروسی تان را نیز کنترل می کنید .

 

لباسی ساده انتخاب کنید

درست است که لباس عروس و داماد بسیار مهم است به خصوص برای عروس خانم ها .ولی لزومی ندارد که برای یک شب هزینه زیادی برای خرید این لباس ها انجام دهید شما می توانید یک لباس عروس ساده ای که در مزون ها اجاره می دهند را انتخاب کنید و یا این که اگر تمایل دارید که حتما لباس عروس و یا دامادیتان را داشته باشید شما می توانید یک خیاط ارزان قیمت پیدا کنید و به آنها بگویید که چه مدلی می خواهید .

 

کارت دعوت فانتزی را فراموش کنید

 

 

کارت دعوت عروسی تان را می توانید از مراکزی که تخفیف به مدت محدود و یا به دلیل مناسب ها گذاشته اند خرید کنید و یا این که خودتان کارت دعوتتان را درست کنید .

در ان صورت کلی هزینه هایتان کاهش پیدا می کند ولی اگر از کارت دعوت های فانتزی که در بازار موجود است استفاده کنید هزینه های بسیار بالایی برای شما در می آید .

 

دکوراسیون مراسم را ساده انجام دهید.

کمی گل‌آرایی ساده و شمع برای زیباتر کردن مراسمتان کافی خواهد بود.

تنقلات ساده.

کمی شکلات و شیرینی نه چیزی بیشتر.

سرگرمی‌های ساده

چندان گران نباشد بخواهید که میهمانانتان را سرگرم کنند

یک مجری و مسئول هماهنگی داشته باشید

البته منظور یک فرد متخصص حرفه‌ای نیست، این فرد می‌تواند یکی از اعضای خانواده خودتان باشد که به او اعتماد دارید و می‌توانید برنامه‌های مراسم را به خوبی کنترل کند.

اگر کس دیگری جز خودتان باشد که به جزئیات مسائل رسیدگی کند، دیگر نیازی نیست که شما نگران همه چیز باشید و می‌توانید ریلکس بوده و از میهمانی لذت ببرید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}