خدمات سفره عقد و لباس عروس 

خدمات سفره عقد و لباس عروس 

خدمات سفره عقد و لباس عروس

سفره عقد

سفره عقد از گذشته تا به حال بوده است  برعکس برخی از رسم و رسومات که دیگر الان انجام نمی شود سفره عقد جزء یکی از رسم های جدا نشدی است با این تفاوت که امروزه سفره عقد را به صورت مدرن می چینند .

می توان گفت که فقط طریقه چینش سفره  تغییر کرده.هرکدام از اقلام سفره ی عقد خود دارای نمادی است که برای عروس و داماد جوان شگون دارد .

برای برگزاری یک جشن عروسی مفصل، سفره ی عقد هم می تواند مراسم را باشکوه تر کند. سفره عقد یکی از رسومات کهن ما ایرانیان است و در مقابل جایگاه عروس و داماد چیده می شد. این روزها سفره عقد با طراحی های مدرن تزئین می شود.

برخی از افراد سفره عقدشان خودشان می چینند ولی برخی دیگر به موسساتی که انواع سفره عقد به صورت مدرن و سنتی ارائه می دهند می سپارند تا این کار را برای شان انجام دهند .

دسته گل و مزون عروس

همه ما می دانیم که لباس عروس تا چه اندازه برای عروس خانم اهمیت دارد شاید بیشتر از برگزاری مراسم عروسی لباسش برایش مهم باشد و انتخاب لباس عروس برای  برای عروس خانم بسیار وقت گیر است .

امروزه بسیاری از خدمات مجالس برای این که کار عروس خانم ها راحت تر کند تا بقیه کار های برگزاری مراسمش برسد با بهترین مزون های قرار داد می بندد وعروس خانم ها با مراجعه به این مزون ها می توانند لباس عروس مد نظر خود را انتخاب کنند و یا در صورتی که در مزون چیزی را انتخاب نکردند می توانند به آنها سفارش دهند تا برای شان آماده کنند

عروس خانم می تواند مطابق با سلیقه خود لباس عروسی خود را انتخاب کند. طراحی دسته گل عروس باید متناسب با لباس عروس باشد که در خدمات عروسی همه این موارد مد نظر قرار گرفته است.

همچنین کارت عروسی و طراحی آن در مراکز خدمات عروسی انجام می شود که کار عروس و داماد را راحت تر می کند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}