ویژگی سالن عروسی خوب

ویژگی سالن عروسی خوب

ویژگی سالن عروسی خوب

در این مقاله ما سعی کرده ایم نکاتی در رابطه با ویژگی های یک سالن عروسی خوب را یرای شما عزیزان بیاوریم .و امیدواریم که این نکات مفید واقع شود.پس لطفا با ما همراه باشید.

1- هزینه و قیمت متناسب:

اولین ویژگی که برای یک سالن عروسی خوب باید دقت کرد باید به قیمت ورودی سالن توجه کنید و بر آورد هزینه کنید.

البته هزینه را باتوجه به خدماتی که ارائه می دهند و کیفتی که دارند با ید حساب کرد و اگر قصد صرفه جویی کردن در هزینه ها دارید بهتر است دنبال سالن های ارزان قیمت بروید.

2- محیط و فضای سالن:

به سالنی که می خواهید آن را اجاره کنید توجه داشته باشید که فضای زیبایی داشته باشد و مهمانانتان در آنجا احساس راحتی داشته باشند .

فضای بزرگ و کافی برای نشستن قدم زدن  و رقص و … داشته باشد  این ها یکی از ویژگی های سالن عروسی خوب است.

3- نورپردازی سالن:

زیبایی سالن بوسیله برخی آیتم ها انجام می شود. تزئین سالن با گل های زیبا که در برخی از سالن ها از گل های طبیعی استفاده می شود و نورپردازی نقش زیادی را در شکوه جشن عروسی دارند.

در سالن های مجلل، نورپردازی به شکل هنرمندانه ای انجام می شود. به طوری که تمامی قسمت های سالن را تحت تاثیر قرار می دهد.

4- داشتن پارکینگ عمومی:

یکی از ویژگی های مهم برای انتخاب یک تالار عروسی داشتن پارکینگ برای مهمانان است در شب عروسی شما دنبال جای پارک نباشند و در طول عروسی ، نگرانی برای اتوموبیل شان نداشته باشند .

5- داشتن جایگاه زیبا برای عروس و داماد:

جایگاه عروس و داماد باید همیشه متفاوت از باقی قسمت سالن باشد  و دیزاین متفاوت  تر و شیک تری داشته باشد معمولا با گل و پرده های حریر و نور پردازی های حرفه ای  جایگاه عروس و داماد را دیزاین می کنند .

6- سرویس دهی منظم و دقیق پرسنل:

پذیرایی و کترینگ یک سالن عروسی خوب جز مهم ترین ویژگی های سالن است و باید حتما از پرسنل کار بلد و همچنین خوشرو استفاده کنند .

و اینکه در صورتی مهمانان به چیزی نیاز داشتن و یا مشکلی برای آنها پیش آمد آن را حتما بر طرف کنند.

7- داشتن اتاق پرو لباس بزرگ:

 

وجود اتاق پرو برای سالن های خدمات عروسی ضرورت دارد. مهمانان در بدو ورود به سالن قصد تعویض لباس خود را دارند. بنابراین باید مکان مجزایی وجود داشته باشد تا بتوانند براحتی خود را برای حضور در جشن حاضر کنند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}