نکات انتخاب ساقدوش

نکات انتخاب ساقدوش

نکات انتخاب ساقدوش

ساقدوش‌ در تمام زمان برگزاری مراسم عروسی با انرژی و شادی زیاد عروس و داماد را همراهی می‌کنند و جلوه خاصی به مجلس خواهند بخشید. اما در انتخاب ساقدوش‌ها و مراسم مربوط به آن‌ها چه نکاتی را باید مد نظر قرار دهیم؟

تعداد ساقدوش‌ها: معمولا در گذشته تعداد ساقدوش ها را بر اساس تعداد مهمانان انتخاب می کردند اما این بسته به نظ عروس و داماد است معملا سه یا چهار جفت ساقدوش حد معمول و کافی است.

لباس ساقدوش‌ها: برای این که مراسم زیباتر نشان داده شود ساقدوش ها لباس های مثل هم می پوشند شما با یک جستجوی کوتاه در اینترنت می توانید مدل های ژورنالی ساقدوش را پیدا کنید.

فقط یه این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد ندارید که لباس هایتان مثل هم و یکسان باشد  سعی کنید طرح کلی لباستان یکی باشد و حتما یا همه تان از لباس بلند استفاده کنید یا کوتاه.

یعنی این نباشد که از ساقدوش ها لباس بلند تن کند و دیگری لباس کوتاه. مدل مو آرایش می تواند متفاوت باشد در این مورد حتما ضرورتی ندارد که همه آرایش و مدل موهایشان یکی باشد

کادوی ساقدوش‌ها: اگر چه در این مورد هیچ الزامی وجود ندارد اما اگر تونایی آنرا دارید، خرید کادو برای ساقدوش‌ها هرچند خیلی کوچک باشد فقط به منزله این که یادگاری از این روز زیبا را برای همیشه با خود داشته باشند بسیار نیکو است.

برای کم کردن هزینه‌ها می‌توانید عکسی زیبا که در جشن عروسی با ساقدوش‌ها گرفته‌اید را چاپ کنید و با یک قاب زیبا فردای روز عروسی و در مراسم پاتختی و پاگشا به آن‌ها هدیه کنید.

هزینه لباس ساقدوش‌ها: معمولا باید لباس ها و وسایل مورد نیاز ساقدوش را عروس و داماد تهیه کنند پس بنابر این باید هزینه ای برای این خرید نیز کنار بگذارند تا بتوانند یک دست و یک رنگ برای ساقدوش‌ها تهیه کنید تا تشریفات عروسی شما کامل و بی عیب و نقص برگزار شود.

اما اگر پرداخت چنین هزینه ای برایتان مقدور نیست، رنگ مخصوصی ترجیحاً شاد و پر انرژی هم برای ساقدوش‌های عروس و هم برای ساقدوش‌های داماد انتخاب کنید و از آن‌ها بخواهید تا لباس‌هایی به این رنگ بپوشند.

اگر امکانش هست از دیگر مهمانان عروسی به ویزه خانم‌ها خواهش کنید تا لباس همرنگ ساقدوش‌ها نپوشند تا آن‌ها کاملاً به چشم بیایند و در جشن شما بدرخشند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}