6 نکته در رابطه تقویت رابطه زوج ها 

6 نکته در رابطه تقویت رابطه زوج ها 

6 نکته در رابطه تقویت رابطه زوج ها

یادداشت های شیرین برای تقویت رابطه

یک نوشته عاشقانه بر روی کاغذ بنویسید،فرقی ندارد که این نوشته کجا قرار گیرد روی آینه رو به روی تخت باشد که پس از بیدار شدنش با آن مواجه شود و یا روی یخچال.محتوایی نوشته شما مهم است که چه چیزی را روی کاغذ می آورید .

در هر صورت یک یادداشت شیرین می تواند به تقویت رابطه کمک بسزایی نماید.سعی کنید که یادداشتتان کوتاه باشد و در آخر یاد داشت حتما یک قلب زیبا بکشید زیرا تاثیر بسزایی دارد .

به طور مثال عبارت ساده ((نمی توانم برای دوباره دیدنت صبر کنم)) می تواند غوغایی در دل همسرتان ایجاد کند.

لمس کردن یکدیگر

زوج هایی هستند از اینکه در جمع دست یکدیگر را بگیرند خجالت می کشند و از این کار امتناع می کنند در حالی که بسیاری از زوج های دیگر بدون اینکه ذره ای از این کار خجالت بکشند در جمع دست یکدیگر را می گیرند.

زوج ها با با بو سه و در آغوش گرفتن یکدیگر می توانند رابطه خود را تقویت نمایند.لمس یکدیگر را در جایی غیر از اتاق خواب انجام دهید ،تا این کار فقط مخصوص به یک محیط خاص نباشد .

. همسرتان را ماساژ دهید، دست تان را لای موهایش بکشید و هنگام تماشای فیلم یا سریال مورد علاقه تان در آغوشش دراز بکشید. لمس کردن باعث واکنش هایی در بدن می شود که به تقویت رابطه کمک می کند.

پرسیدن سوالات ویژه

پرسیدن سوال ((روزت چطور بود؟)) برای شروع صحبت خوب است اما اگر همیشه فقط درباره مسائلی از این قبیل و خانواده اش با هم صحبت کنید نشان می دهد که شما چه قدر روی موضوعات ساده و پیش پا افتاده توجه دارید.

این نوع گفتگوها مختص به زوج های جدا از هم است.

همچنین وقتی او را تحت فشار می گذارید که از تمامی آنچه دور از شما برایش روی داده است صحبت کند اینطور به نظر می رسد که قصد دارید او را کنترل کرده و از تمام بردها و باخت هایش اطلاع داشته باشید.

این همان چیزیست که باعث دوری و سردی زوج ها از یکدیگر می شود.

تعریف و تمجید کردن

این که از همسرتان تعریف و تمجید کنید نشان دهنده این است که شما به همسرتان اهمیت می دهید و متوجه کار های او هستید و این کار شما برایش بسیار ارزش دارد ولی نوع تعریف شما بسیار مهم است باید نوع تعریفتان متفاوت باشد.

به جای اینکه مثل همیشه بگویید خوشتیپ است و او را ناامید کنید بهتر است بگویید در این شلوار جین چه قدر جذاب تر به نظر می رسد. می توانید روی رفتارها و مهارت های طرف مقابل تان تمرکز کنید.

به طور مثال بگویید: ((چه شام خوشمزه ای بود. مدتهاست که چنین غذایی نخوردم.)) یا بگویید: ((تو پدر فوق العاده ای هستی.)) بدین شکل او درمی یابد کارهایی که انجام می دهد واقعا برای شما معنی دار است..

ذخیره کردن خوراکی های مورد علاقه طرف مقابل

آیا شریک زندگی تان نمی تواند در مقابل برخی از خوراکی ها مقاومت کند؟ طبیعتا اکثر افراد به یک خوراکی بیش از بقیه علاقه مندند.

پس این راهی ساده برای تقویت رابطه تان است و شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن به او نشان دهید که برایتان با ارزش است و مدام به وی فکر می کنید.

این یک روش برای حمایت از نیازهای یکدیگر است و با اینکه بسیار کوچک است اما می تواند نتیجه ای شگفت انگیز به دنبال داشته باشد.

صحبت کردن پس از رابطه جنسی

رابطه جنسی پایان یافته، شما به حالت عادی بازگشته اید و احساس آرامش و راحتی می کنید.

پیش از آنکه به خواب بروید و یا از گوشی خود استفاده کنید بهتر است از زمان خود بهره ببرید تا بتوانید خوشحالی و رضایت خود از رابطه تان را به یکدیگر انتقال دهید.

این یکی از صمیمی ترین لحظات زوج هاست که می تواند رابطه تان را تحکیم ببخشد پس از این زمان طلایی به خوبی استفاده نمایید

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}