مهم ترین مواردی که زوج ها در مورد آن بحث می کنند، چیست؟

مهم ترین مواردی که زوج ها در مورد آن بحث می کنند، چیست؟

مهم ترین مواردی که زوج ها در مورد آن بحث می کنند، چیست؟

5 مورد وجود دارد که زوج ها درباره این 5 مورد بسیار بحث می کنند و در ذیل این 5 مورد را اورده ایم

  1. صمیمیت :

دلبل اصلی این که ما این مورد را اول از همه قرار دادیم این است که احتمال نا گفته ها بین زوج ها وجود دارد .

میزان صمیمیت در حال حاضر به چه میزان است و یا چگونگی رابطه در رختخواب چگونه است و آیا همه چیز خوب است ؟ ! هنگامی که به آن می رسید، دانستن اینکه چه چیزی و در چه زمانی آن را میخواهید،مهم است و اغلب ثابت می کند که عامل جدایی بین بیشتر زوجین ندانستن این موارد بوده است .

 

  1. بچه ها :

هنگامی که زوج ها به پدر و مادر تبدیل می شوند در رابطه با چگونگی تربیت فرزندان بسیار بحث می کنند و این امر بسیار طبیعی است .

شما در خانواده های مختلف رشد کرده اید و با توجه به تفاوت های مختلف، شما ذاتا در برخی چیزها مخالف هستید و این هرگز تغییر نخواهد کرد .

 

 

زوج ها | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

 

 

  1. کارها :

کارهایی مثل؛ تمیز کردن، شستن ظروف و یا لباس های شسته شده، تمیز بودن و یا کثیف بودن ، یکی از درگیری های اصلی شما و موضوع بحث های شما با هم، میتواند باشد.

یک نظرسنجی نشان داده است که، مبارزه با کارهای خانه داری دلیل اصلی طلاق در بیش از 25% از زوج های مورد بررسی است .

در حالی که به نظر یک عدد ترسناکی است، مهم آن است که به یاد داشته باشید، مانند هر زمان دیگری، زوج در یک رابطه بحث می کنند،و اینجور مسئله کارها می توانند، به راحتی حل شوند .

در حقیقت، این قطعنامه می تواند منجر به این شود که شما هر دو در رابطه خود، شادتر و شایسته تر بمانید .

  1. پول :

پول یکی از بخش های مهم و تاسف آور زندگی محسوب می شود،متاسفانه در دوره ای زندگی می کنیم که همه چیز روز به روز گران تر می شود و برای مهیا کردن مایحتاج زندگی نیاز به پول است .

و راهی برای جلوگیری از این بحث وجود ندارد .اختلافات مالی در زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند و جوان هستند بسیار بیشتر از زوج هایی است که سالیان طولانی را در کنار هم گذرانده اند .

یک نظرسنجی نشان می دهد، 82% از زوجینی که در معرض مشکلات مالی قرار می گیرند، اغلب مسائل اساسی دیگری را دارند که در سطح زیرین قرار دارند و آنها را درگیر می کنند .

  1. تعهد :

 

تعهد نداشتن و هر چیزی که مربوط به نداشتن تعهد است، به راحتی می تواند، یک رابطه را خراب کند .در حقیقت، تعهد، اغلب می تواند “غیر قابل تحمل” یا به صورت بی اعتمادی دیده شود .

اگر کسی به شریک خود اعتماد نداشته باشد، برای حفظ یک رابطه پایدار، در نهایت می تواند باعث از بین رفتن عقیده و حس توانایی در ارزش زندگی و رابطه شود ، این موضوع عمیق می تواند یک رابطه را خراب کند .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}