در اختلافات زن و شوهری به همسرتان چه بگویید؟(3)

در اختلافات زن و شوهری به همسرتان چه بگویید؟(3)

در اختلافات زن و شوهری به همسرتان چه بگویید؟

 از نقطه نظر او به وضعیت نگاه کنید:

گاهی اوقات پیش می آید که زن و شوهر بر سر مسائلی که بسیار پیش پا افتاده است بینشان اختلاف بوجود می آید .مانند: مرد خانه ممکن است که فراموش کند سطل زباله را بیرون بگذارد و همین می تواند آغاز گر یک دعوای حسابی باشد .

شاید این نوع دعوا و بحث ها از دیدگاه شما بسیار بی اهمیت و حتی مضحک باشد .شاید اگر شما خودتان را جای او بگذارید و به طور عمیق و از دیدگاه او به این ماجرا نگاه کنید در می یابید که دعوا فقط بر سر یک سطل زباله و یا تماس تلفنی نیست .

شاید این بحث ها و اختلافات از صحبت نکردن با یکدیگر به مدت طولانی نشات بگیرد،در این شرایط شما نباید به هیچ عنوان او را با عنوان دیوانه صدا بزنید ؛ شاید او برای کارهایش یک دلیلی دارد مثلا امکان دارد که نخواهد به صورت مستقیم همه چیز را برای شما توضیح دهد .

او در واقع می خواهد توجه شما را داشته باشد و واکنش تان را بسنجد. کافیست شما با آرامش تمام از او قدردانی کنید و یادآور شوید که عاشقش هستید.

شریک زندگی تان حتما خوشحال می شود که شما احساسات تان را بروز می دهید و او را درک می کنید. وقتی شما خود را به جای او می گذارید، در واقع نشان می دهید که احساساتش برایتان مهم است.

  1. سعی کنید رابطه تان را تقویت نمایید:

اختلافات بین زن و شوهر بخش مهمی از یک ازدواج هستند. تا زمانی که شما با یکدیگر روبرو نشوید و دعوایی بین شما صورت نگیرد قادر به شناخت یکدیگر نخواهید بود.

در نتیجه نمی توانید برای خوشحال کردن یکدیگر کاری انجام دهید و رابطه تان را تقویت کنید. وقتی شما اختلافات زن و شوهری را کنار زده و با هم صلح می کنید، در واقع اجازه می دهید که عشق آزادانه بین شما جاری شود.

سعی کنید هر اتفاقی بین تان افتاد به قهری طولانی منجر نشود و پس از حل اختلاف فورا وضعیت را به عشق و شادی بازگردانید.

هنگامی که خود را به این کار عادت می دهید، همواره عشق را با یکدیگر تجربه خواهید کرد. اگر رابطه شما همواره با دعوا، تشنج و احساسات منفی همراه باشد، اختلافات زن و شوهری تان بالا می گیرد و دیگر امیدی به ازدواج موفق نیست.

بنابراین مبارزه و بحث میان زن و شوهر اصلا بد نیست فقط باید بدانید که چگونه آن را به سوی عشق و آرامش هدایت کنید تا رابطه تان روز به روز بهتر شود.

اگر اشتباه از طرف شما بود به او بگویید که فراموش کرده بودید و از این به بعد بیشتر توجه می کنید. اگر مقصر او بود سعی کنید بخشنده باشید و دچار خشم نشوید.

 

 

 

در این صورت او نیز سعی می کند خود را اصلاح کند و رابطه ای پر از شور و عشق خواهید داشت. فقط احترام در حین اختلافات زن و شوهری را هیچگاه فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}