راه کار های پیدا کردن آرامش در روز عروسی

راه کار های پیدا کردن آرامش در روز عروسی

راه کار های پیدا کردن آرامش در روز عروسی

بسیاری از عروس خانم ها و آقا داماد ها در روز جشن شان دچار استرس عروسی می شوند و ممکن بسیاری از کارها را به درستی انجام ندهند

ما سعی کرده ایم نکاتی را جمع آوری کنیم و آنها را در اختیار شما قرار دهیم تا کمی از استرس عروسی شما کاسته شود  .

دوری از وسایل الکترونیکی

سعی کنید روز قبل از عروسی از هیچ وگونه وسایل الکترونیکی اعم از:گوشی موبایل،تبلت،آیپد،لپ تاپ و…

استفاده نکنید .

به نکات مثبت فکر کنید به آینده زیبایی که با همسرتان در پیش دارید فکر کنید و یک فنجان چای بنوشید تا از استرس تان کمی کاسته شود .

تفکر در روزهای قبل از عروسی

شما ممکن است تا قبل از ازدواجتان برای آرامش پیدا کردن فکر نکرده باشید ولی الان فرصت مناسبی است تا برای پیدا کردن آرامش کاری بکنید.

یکی از بهترین کارها برای ایجاد آرامش یوگا است شما می توانید چند روز قبل از عروسی در این دوره ها شرکت کرده و یا سی دی آموزشی تهیه کرده و در منزل به این کار بپردازید این کار بسیار در پیدا کردن آرامش موثر است.

باهم بودن استرس را کاهش می دهد

باهم بدن شما و همسرتان نیز یکی از موثر ترین راه دیگر کاهش استرس عروسی است شما می توانید با یکدیگر باشد و با هم صحبت کنید ، با یکدیگر استراحت کنید و با یکدیگر به آرامش برسید ..

کارهای شخصی

شما باید قبل از مراسم عروسی خود یک هفته را به خودتان اختصاص دهید تا کارهای شخصی خود را سر فرصت و بدون استرس انجام دهید. شما در این مدت می توانید به آرایشگاه تان بروید و کارهایی از قبیل پدیکور، اصلاح و غیره را انجام دهید. این کارها موجب کاهش استرس شما قبل از مراسم عروسیتان می شود.

آب درمانی به آرامش شما قبل از عروسی کمک می کند

آب نیز در کاهش استرس موثر است شما می توانید برای کاهش استرستان به استخر بروید و ساعاتی را آنجا بگذرانید تا به آرامش برسید ولی اگر استخر در دسترستان نیست می توانید با یک دوش آب گرم نیز همین کار را انجام دهید. .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}