Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
رابطه جنسی (بخش دوم) | نشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک |

رابطه جنسی (بخش دوم)

رابطه جنسی (بخش دوم)

رابطه جنسی (بخش دوم)

در بخش اول توضیحاتی درباره رابطه جنسی بعد از ازدواج دادیم. در این بخش علاقمند به باز کردن اهمیت رابطه جنسی برای شما هستیم.

تحقیقات نشان داده‌‌اند که پس از اولین زایمان میزان رضایت زناشویی به مقدار قابل توجهی کاهش می‌یابد.

این نتیجه‌گیری تاییدی است بر رابطه بین رسیدگی به ظاهر و توجه به روابط جنسی با میزان رضایت زناشویی.

پس از ازدواج خصوصا بعد از بچه‌‌دار شدن اکثر خانم ها به خود نمی‌رسند، جای آن‌که در خانه مانند دختران جوان لباس بپوشند، دائما همسرشان با شلوارهای گشاد و عدم اصلاح صورت و رسیدگی به ناخن ها و… مواجه است.

در این صورت نباید انتظار رفتار محبت امیز از سوی همسر را داشت.

بدانید بی‌نظمی، غفلت از خود و شلختگی یک بیماری روانی است که باید درمان شود.

انچه مردان را به سوی زنان جذب می‌کند، ظرافت زنانه است.

ظرافت و زیبایی ظاهری و رفتاری. داشتن ظاهری آراسته، رفتاری پسندیده و کمی توجه، از جمله کارهایی است که زنان با آن می‌توانند شوهران خود را خوشحال کنند.

زنان باید توجه داشته باشند که شوهرشان آنها را با یک ظاهر زیبا و مرتب پسندیده است و باید آن ظاهر زیبا و مرتب را حفظ کنند. هرگز انتظار نداشته باشید که بعد از ازدواج علی‌رغم بی‌نظمی و بی‌توجهی به خود، همسرتان به شما علاقه‌مند باشند، بلکه عشق و علاقه ادامه پیدا می‌کند که به نیازهای یکدیگر توجه کنیم.

روابط جنسی یکی از روش‌هایی است که مردان میزان عشق و علاقه همسر خود را با آن می‌سنجند.

اگر به روابط جنسی با شوهرتان بی‌توجهی کنید، او تصور می‌کند که مرد مورد علاقه‌اش نیستید.

زنان عشق خود را با کلمات زیبا، با یک شاخه گل، یک شیشه عطر و هدیه بیان می‌کنند، اما مردان میزان عشق همسرشان را نسبت به خود به طرز دیگری می‌سنجند.

قهرمان زندگی

مردان در دو صورت احساس میکنند که قهرمان زندگی و تکیه گاهی مناسب برای همسرشان هستند:

-تامین نیاز های جنسی

-دریافت انرژی مثبت و تقویت اعتماد به نفس

این دو نکته به حدی در حل مشکلات زناشویی موثر است که ارزش دارد همه خانم‌ها این دو سطر را تایپ نموده و در کیف خود و یا در جای خصوصی دیگر بگذارند که هر روز به آن توجه نمایند!

در طول چند سال گذشته توجه عمده ای به علت اصلی تمایل مردان به انتخاب همسر دوم کرده ایم. پاسخ به این مسئله زمانی بااهمیت‌تر شد که پی بردیم همسر دوم در 90% مواقع بسیار پایین تر از همسر اول است.

در بساری مواقع همسر اول از نظر تحصیلات و وضعیت خانوادگی و حتی چهره ظاهری از همسر دوم بالاتر بوده، اما میزان علاقه به همسر دوم بیشتر است!

چرا که ثابت شده همسران دوم معمولا روانشناسان خوبی بوده اند! از نیازهای مردان و نحوه تامین انها اگاه بوده و از همه مهم تر پیشنهاد دهنده رابطه جنسی، توجه بسیار به ان و کیفیت اش داشته اند.

تمامی این گفته‌ها دقیقا تاییدی است در مورد دو نکته‌ای که در بالا ذکر کردیم.

از سوی دیگر با مردانی که همسر دوم اختیار کرده اند صحبت هایی کردیم و علل این موضوع را پرسیدیم. مشکلات عمده انها نرسیدن به ظاهر و رابطه مهم جنسی بوده است.

متاسفانه به علت وجود یک نوع حجب و حیای افراطی زن‌ها انتظار دارند که همیشه باید شوهرشان شروع کننده رابطه جنسی باشد.

اما به این مسئله فکر نکرده اند که شاید مرد احساس کند همسرش اینکار را از سر وظیفه انجام داده و شاید هیچ علاقه و تمایلی به او ندارد!

موضوعی که در طولانی مدت تاثیر بیش از اندازه بر رایطه زناشویی میگذارد.

بسیاری از مردان گفته اند که ارزوی اینکه همسرشان یکبار سمتشان بیاید را داشته اند ولی هرگز اتفاق نیافتاده!

حال یک دختر جوان و یا یک زن مطلقه این ارزو را براورده کرده، احتمال گرایش و تمایل آنها قطعا زیاد می‌باشد و احتمال ارتکاب خطای آنها قطعا به نقطه صفر می‌رسد!

زنان باید از اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی بیش از حد مطلع باشند و هرگز این مسئله را کوچک نشمرند. امان از این رابطه جنسی….!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}