عبور از پل معلق عقد 

عبور از پل معلق عقد 

عبور از پل معلق عقد 

دوران عقد یک دوره ی شیرین و لذت بخش است که در این دوران بیشتر به کافه گردی و راه رفتن در زیر باران می گذرد. ولی دوران عقد یک دوره گذرا و کوتاه است.
دوران عقد یک دوران کوتاه و گذار برای فهمیدن همدیگر و کنار آمدن باهم تا زمان جشن عروسی است. دوره عقد یا به تعبیر برخی از خانواده های نامزدی یک پل میان ادامه زندگی و اتمام آن است.

در این دوران شما بر روی یک پل معاق قرار گرفته اید و در حین گذر از این پل باید به شناخت کافی برسید و تمام مناظر خوب و بد آن را ببینید. امکان دارد در حین گذر از این پل لغزش هایی وجد داشته باشد و یا شما متوجه معایبی شوید.

شما باید لغزش ها و معایب آن را بررسی  و ببینید می توانید با وجود کمبودها و نواقصی که دارد، به آنطرف پل که سرآغاز زندگی است برسید یا خیر.

وقتی روی پل قرار می گیرد در ابتدای راه جذابیت هایش، عقل و هوش را از شما می رباید. آنقدر محو زیبایی ها و قشنگی های اطراف آن می شوید که گاهی فراموش می کنید اصلا برای چه روی آن رفته اید.

برای دختر و پسری که به صورت سنتی یا مدرن ازدواج کرده اند و با خواندن خطبه عقد محرم ترین فرد به همدیگر شده اند، هیچ فکری جز ساعت ها حرف زدن و قدم زدن به ذهنشان راه نمی دهند.

وقتی شما پل زیبایی را تاکنون ندیده باشید و برای اولین بار آن را ببینید، خیلی دوست دارید از تاریخچه و زیر و بم آن سر دربیاورید اما طبیعت اطراف آن، سرعت این کاوشگری را از شما می گیرد.

اگر هم ازدواج به شکل مدرن باشد که دختر و پسر شناختی از یکدیگر قبل از مراسمات خواستگاری داشته باشند، عقد مرحله شیرین بهم رسیدن فارغ از استرس های نپذیرفتن خانوادهها است.

بعد از آنکه بله را از سمت خانواده ها گرفتند، همه ی آن رویاهایی را که تا قبل از آن زمان برای هم تصویرسازی کرده بودند، می خواهند اجرایی کنند.

سنتی یا مدرن بودن شکل ازدواج فرقی نمی کند. جلسات خواستگاری و صحبت های اولیه درباره شناخت یکدیگر یک هاله پر ابهام است که نیاز دارید خودتان آن را کشف کنید.

فرصت گشت و گذار در زندگی فرد مقابل در یک دوره مشخص به شما داده شده است.  این دوره از یک ماه تا چند سال بسته به شرایط و موقعیت های افراد متفاوت است.

اما به طور قطع در سی روز دو فرد نمی توانند همه زوایای پنهانی همدیگر را شناسایی کنند و به زمان بیشتری نیاز دارند تا روی این پل حرکت و درباره آن اطلاعات کاملی به دست بیاورند.

از سوی دیگر درجا زدن چند ساله روی آن هم نمی تواند کمک زیادی به طرفین کند جز آنکه حساسیت های بی مورد مانع توجه به یکدیگر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}