دفتر عقد شیک

دفتر عقد شیک

دفتر عقد شیک

زیبا ترین محضرها و دفتر عقد شیک در تهران را در موسسه پیوند مهر افزا ببینید .

موسسه پیوند مهر افزا ازدواج رسمی با سفره عقد های ساده ، شیک و مجلل، دفتر عقد شیک وزیبا  با ظرفیت های مناسب برای اجرای جشن و مراسم عقد سنتی ، آریایی را نمایش میدهد.

دفتر عقد و ازدواج شیک پیوند مهر افزا  با امكاناتي بينظير در محدوده جنت آباد  ، داراي محيطي رويايي با  خدماتي از قبيل  انتخاب عاقد و تم سفره عقد ، شمع آرايي و پذيرايي گل آرايي طبيعي و گيفت ميباشد.

این دفتر ازدواج شیک را به نوعروس ها و تازه دامادهای که بدنبال دفتر ثبت ازدواج با سفره عقد جدید در غرب تهران هستند پیشنهاد میکنیم.

دفتر عقد شیک تهران که به سالن عقد پیوند مهر افزا  شهرت یافته است از شیک ترین دفترخانه های ثبت ازدواج درغرب تهران است . زیباترین سالن عقد با امکاناتی ویژه و نورپردازی مدرن از ویژگی های این دفترخانه با سفره عقد زیبا است.

جوانانی که  بدنبال دفتر عقد شیک  و با سفره عقدی که بشود فیلمبرداری و عکاسی انجام داد و فضای بزرگی داشته باشه هستند . میتوانند به این موسسه مراجعه کنند.

ثبت عقد دائم و موقت – مشاوره در زمینه حقوق خانواده-اعزام عاقد به سالن و منزل،دیزاین جدید سفره و عقد آریایی از جمله امکانات این محضرازدواج در غرب تهران میباشد.

محضر با سفره عقد جدید ، شیک و با دکور امروزی همراه نورپردازی مناسب اجرای مراسم و آداب رسوم عقد ایرانی است.

ثبت ازدواج انقطاعي ودائم در منزل -و دفتر و تالار – راهنمايي در امور ازدواج اجراي عقد تشريفاتي-كليه مراحل ثبت ازدواج از خدمات این محضر است.

جوانانی که در جستجوی نشانی و تلفن دفتر عقد شیک در تهران با اتاق عقد هستند حتما پیوند مهر افزا با دکور زیبا مراجعه کنند.محضر عقد و ازدواج شیک این موسسه دارای اتاق عقد مجزا – عاقد با پوشش غیرروحانی است

این سالن عقد استثنائی دارای  سالن مجزا و فوق العاده شیک و مجهز جهت انجام مراسم عقد می باشد ، همراه با نور افشانی و موزیک و عقد آریایی و…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}