راه های داماد جذاب شدن

راه های داماد جذاب شدن

راه های جذاب شدن داماد

ممکن اسن آقای داماد با اخلاق و خصوصیاتی که دارد باعث شده باشد عروس خانم را جذب خود کند ولی این باعث نمی شود که شاه داماد در شب عروسی،داماد جذاب نباشد.

اگر ایده ای ندارید و نمی دانید باید چه کارهایی انجام دهید تا داماد جذاب شوید ما در این جا 6 راه آورده ایم که به شما کمک خواهد کرد :

اگر هیکل تان باریک و بلند است خیلی خوشبخت اید و هر مدل کت و شلواری به شما می آید. اگر می خواهید پرتر نشان دهید بهتر است کت هایی که در دوطرف دکمه دارند بپوشید تا هیکل شما را پهن تر نشان دهد.

 

http://aghdezdevaj.com/%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AF%DB%8C/

1 – از بستن کمربند پرهیز کنید

یک خیاط خبره پیدا کنید و به او بگویید که شلوار دامادیتان را طوری بدوزد که دیگر نیازی به کمر بند نداشته باشد و این را نیز ذکر کنید که جای کمر بند هم نگذارد.

2 – بستن پاپیون را یاد بگیرید

اگر قصد دارید پاپیون ببندید، خودتان بستن آن را یاد بگیرید.پوشیدن پاپیون های آماده همانند پوشیدن کراوات های آماده غیرقابل قبول است.

3 – بهترین ظاهر را انتخاب کنید

در روز عروسیتان سعی نکنید مدل موی جدیدی را امتحان کنید چون این روز بسیار مهم است  وباید بسیار زیبا و جذاب باشد و خودتان را به صورت عجیب و غریب درست نکنید همانی باشید که همیشه هستید.

4 – اولویت بودجه کفش ها را به آخر نیندازید

کفش ها می توانند خصوصیات افراد را فاش کنند کفشی با کیفیت خود شخصیت شما را نشان می دهد پس سعی کنید برای خرید کفش کمی هزینه کنید .

5 – گزینه های خود را بشناسید برای لباس داماد

در بسیار از عروسی ها عروس و یا خانواده عروس و داماد از دو دست لباس در طول مراسم عروسی استفاده می کنند شما هم می توانید برای این که داماد جذابی باشید از دو دست کت استفاده کنید و چهره های متفاوتی را برای خود ایجاد کنید .

6 – هماهنگ کردن رنگ های لباس داماد

پیش از آنکه بخواهید جلیقه خود را با ساقدوش هایتان ست کنید، در نظر داشته باشید که می توانید از اِلمان هایی که نمای بیشتری دارند استفاده کنید.

به طور مثال می توانید از گل داخل جیب، پین روی کت، دکمه سردست و یا یک دستمال جیبی طرحدار استفاده کنید.

داماد جذاب | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}