خرید عروسی

خرید عروسی

خرید عروسی

حتما زوج ها جوانی را دیده اید که برای خرید قبل عروسی با ذوق شوق پاساژ و مجتمع های خرید را می گردند تا بهترین خرید عروسی شان را انجام دهند

ما در اینجا مطالبی را درباره خرید عروسی ارائه کرده ایم که امیدواریم در خرید عروسی شما را راهنمایی کند .

حلقه ازدواج

اولین خرید عروسی خرید حلقه ازدواج است .

بهتر است اول برای خرید حلقه ازدواج به بازار زرگرها بروید این روز ها مد شده است که عروس و داماد حلقه های ست برای حلقه های ازدواج می پسندند.

ولی این نوع خرید حلقه بستگی به سلیقه و صد البته بودجه تان دارد .

بهتر است زمانی که برای حلقه ازدواج خرید می کنید سرویس طلا عروس خانم را تهیه کنید تا خیال خود و عروس خانم را راحت کنید ..

ساعت عروس و داماد

این روز ها ساعت های زیادی در مدل های مختلفی در بازار موجود است ساعت های ست نقره ای و طلایی ست زیادی در مدل و طرح های مختلفی وجود دارند بسیار زیبا هستند .

ولی اگر از ست خوشتان نمی آید می توانید هر کدامتان یک ساعت جداگانه انتخاب کنید .

پوشاک و لباس عروس و داماد

مقصد بعدی ما مغازه فروش پوشاک است. در این مراکز سرتان حسابی شلوغ است و لیست بلند بالایی باید تهیه کنید. دو دست لباس مجلسی برای عروس خانم جزو اولویت هستند.

کفش مجلسی و اسپرت، مانتو، روسری، کیف، لباس عروس ، لباس راحتی ،لباس خواب همه و همه را در این مراکز می توان یافت و خریداری کرد.

لیست خرید آقا داماد ها هم به جز لباس دامادی، پیراهن، کفش، ست کیف و کمربند، کراوات، پاپیون، لباس راحتی، لباس زیر، لباس خواب، لباس اسپرت از شلوار و پیراهن گرفته تا شلوار جین و پارچه ای است.

پارچه چادر عروس

زمانی که خرید لباستان تمام شد آن اطراف اگر پارچه فروشی دیدید بهتر است یک قواره پارچه چادری سفید برای عروس خانم بگیرید تا در روز عروسی بر سر بیندازد تا در زندگی خوشبختی را برایش به ارمغان بیاورد ..

لوازم آرایشی و بهداشتی

نوبت به خرید قسمت جذاب ماجرا یعنی خرید لوازم آرایشی بهداشتی می رسد. هر زن و مردی بلا استثنا عاشق خرید این محصولات هستند. اول از خرید های عروس خانم شروع می کنیم.

خرید ست لوازم آرایشی شامل کرم پودر، پنکک، سایه، رژ گونه، رژ، شات رژ گونه، خط چشم، ریمل، خط لب، کرم مرطوب کننده شب و روز و‌ تونر پاک کننده آرایش، ژل شستشو ی صورت و… می شود. عطر دلخواه، اسپری و مام بنا به سلیقه عروس خانم، لیست بعدی خریدند.

خرید آقا داماد

خرید ست تمام و کمال ماشین ریش تراش به همراه افتر شیو، کف ریش و ست شیو، عطر اسپری و مام به دلخواه، کرم مرطوب کننده، ژل شستشوی صورت مردانه و … همه و همه جزوی از این لیست بلند بالاست که همه را در یک مغازه فروش لوازم بهداشتی و آرایشی می توان یافت.

ست حوله و چمدان

تقریبا تمام وسایل و احتیاجات عروس و داماد خریداری شده اند به جز ست حوله.

اکثر ست حوله ها شامل حوله تن پوش، حوله استخری، حوله دست و صورت و دمپایی بعد حمام هستند که با خرید دو دست ست جنس عالی کارتان راحت شده و خریدتان تکمیل می شود.

تمام این وسایل راخریدید و نهایتا با شاپینگ بگ می توانید تا منزل انتقال داده و حمل کنید.

با خرید دو چمدان شیک، در کنار رفع احتیاج چمدان برای مسافرت، وسایل نو را می توانید درون آن قرار داده و به صورت شیک تری تا منزل تازه تان حمل کنید..

آینه شمعدان

مقصد آخر ما مغازه آینه شمعدان فروشی است. این رسم تاریخی کشور برای روشن ماندن سوسوی زندگی با شمع و روشنی جلای آیینه آمیخته است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}