راهنمایی برای هزینه عروسی

راهنمایی برای هزینه عروسی

راهنمایی برای هزینه عروسی

هنگامی که به خدمات عروسی خود می آید، هیچ کس نمی خواهد بیش از حد خرج کند و هنوز باید قبض را برای پذیرش بپردازد.

واقعا بستگی دارد به جایی که می خواهید به عروسی خود بپردازید و نوع خدماتی که امیدوار هستید داشته باشید.یک راه برای برآورده کردن همه نوع ازدواج تا زمانی که شما می دانید چه گزینه های شما وجود دارد.

بیایید نگاهی به انواع مختلف مراسم که شما می توانید از آن انتخاب کنید می تواند پول زیادی را صرفه جویی کند.

مراسم تالار:

هنگامی که می خواهید مراسم شما در تالار باشد، اغلب مجبورید برای اجاره و خدمات و… برای انجام مراسم پرداخت کنید.برخی از تالارها برای شما تزئین می کنند در حالی که دیگران نمی خواهند.

در صورتی که این مسئله است، ابتدا باید بپرسید. چقدر پولی که برای مراسم پرداخت می کنید متفاوت خواهد بود و به سیاست تالار بستگی دارد.در اینجا چند نکته درباره نحوه ذخیره پول در مراسم تالار وجود دارد.

1- به دنبال یک تالار باشید که خدمات کاملی یا بسته های همه جانبه ارائه می دهد و نه هزینه های جداگانه ای

2- سعی کنید معامله کنید برای مراسم عروسی در فضای باز

3- صرفا تالار را ​​اجاره کنید تا خدماتی که در نظر دارید را انجام دهند

4- خدمات خود را در یک روز که خدمات تالاری وجود ندارد، زیرا ممکن است ارزان تر باشد5- خود تالار خود را تزئین کنید

مراسم عروسی:

شما می توانید با قرار دادن مراسم خود در خارج از منزل، مانند یک پارک زیبا، در ساحل، در یک تپه یا حتی در حیاط خود، مقدار زیادی از پول را ذخیره کنید.

البته، برگزاری مراسم در حیاط خود ارزان ترین است. در اینجا برخی از فرمالیته هایی که با مراجعه به مراسم در فضای باز انجام می شوند، می تواند شما را در همه جای دنیا ذخیره کند.

1- بهترین راه این است که خدمات خود را در حیاط خود داشته باشید

2- یک انجمن عمومی باز را انتخاب کنید که به طور کلی تعداد زیادی از افرادی که سعی در دسترسی به آن ندارند را انتخاب کرده و قبل از آن مجوزهای لازم را دریافت کنید

3- شما می توانید صندلی را رها کنید و مهمانان ایستاده تا زمان برگزاری یک مراسم کوتاه. یک پارچه سفید سفید یا مضمون آن بر روی زمین برای مهمانان برای ایستادن یک لمس ظریف است

4- هنگامی که با مراسم در فضای باز می روید، مردم اغلب قوس قابل حمل را انتخاب می کنند، زیرا حمل و نقل راحت است و به همان اندازه ظریف است

البته، شما همیشه می توانید مراسم خود را در سالن های دیگر برگزار کنید و پول خود را برای پذیرش صرفه جویی کنید.

ضبط مراسم و میزبان مشاهده در طول پذیرش مراسم های در فضای باز درب را به بسیاری از تم ها که می تواند به شدت کاهش هزینه عروسی و پذیرش خود را باز کنید.

تم هاوایی و تم های ساحلی می توانند به شما پول در لباس رسمی، دکوراسیون و غیره صرفه جویی کنند؛ زیرا افرادی که عروسی در فضای باز دارند اغلب به طور تصادفی یا جزیره پوشیدن دارند.

این باعث می شود مراسم راحت تر برای مهمان نیز، زیرا آنها نیز به طور معمول لباس پوشیدن.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}