نکات مهم خرید حلقه ازدواج

نکات مهم خرید حلقه ازدواج

نکات مهم خرید حلقه ازدواج

خرید حلقه ازدواج یکی از خرید های مهم ازدواج است زیرا حلقه ازدواج جزو آن دسته خرید هایی است که همیشه و همه جا همراه شما است و تا آخر عمر همرا هتان است

پس قبل از خرید باید این سوالات را از خود بپرسید مثلا: آیا می خواهید حلقه ست خریداری کنید؟حلقه ازدواج طلا سفید دوست دارید و یا طلا زرد؟ دوست دارید حلقه ازدواجتان نگین دار باشد یا خیر؟

رایج ترین سوال من این است:«آیا یک زوج باید حلقه های ست را انتخاب کنند؟ » من چندین سال به این سوال پاسخ دادم، اما نظر شخصی من “نه” است، حلقه ها لازم نیست ست باشند.

احساس من این است که اگر یک زن و شوهر از دو نفر تشکیل میشود، کاملا صحیح است که این شخصیت را با هر یک از حلقه هایی که برای سلیقه شخصی آنها مناسب است، حفظ کند.

  1. اگر دل خود را بر روی یک حلقه سفارشی قرار دهید، احتمالا زمان بیشتری نیاز خواهید داشت و در ذهن داشته باشید افزودنی هایی مانند حکاکی، می توانند تا یک ماه طول بکشد.
  2. با همسرتان برای خرید حلقه ازدواج که چه نوعی باشد به توافق برسید چون اصلا خوب نیست حلقه شماسفید باشد و حلقه همسرتان زرد .تناسب جالبی ندارد .
  3. با فرض این که شما حدود 3 درصد کل بودجه عروسی خود را در حلقه ها صرف می کنید، خرید کنید.
  4. اگر شما فوق العاده فعال هستید، به سمت پلاتین بروید، که بسیار با دوام است.
  5. در حالی که شما نباید از مرسوم بودن ترس داشته باشید، مطمئن شوید که سبک انتخابی شما چیزی است که شما می خواهید برای 40 سال آینده در دست داشته باشید. فقط بیش از حد تأکید نکنید زیرا شما با حلقه تان ازدواج نکردید و همیشه می توانید آن را تغییر دهید (الماس را اضافه کنید یا از طلای سفید به پلاتین بروید).

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}