Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
جشن نامزدی | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

جشن نامزدی چیست؟

جشن نامزدی چیست؟

جشن نامزدی چیست؟

جشن نامزدی به مراسمی گفته می شود دختر و پسر با یکدیگر نامزد می کنند و باعث وصلت دو خانواده می شود.اصلی ترین هدف برگزاری جشن نامزدی این است که نامزدی دختر و پسر را به صورت رسمی بین دوستان و اقوام اعلام نمایند.

جشن نامزدی اولین جشنی است که برای عروس و داماد برگزار می شود و این مراسم برایشان شیرینی خاصی دارد که به جانشان می نشیند .

پس برای برگزاری این مراسم باید تمام تلاشتان را بکنبد  که به بهترین نحو ممکن انجام شود شبی زیبا و به یاد ماندنی بسازید.

جشن نامزدی معمولاً بعد از عقد که به صورت خصوصی صورت می گیرد، برگزار می شود. جشن نامزدی می تواند در قالب یک مراسم ساده، کوچک و خانوادگی و یا یک جشن بزرگ برگزار شود.

تشریفات مراسم نامزدی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

آرایش عروس

تشریفات مراسم نامزدی به شما کمک خواهد کرد که آرایشگاه خوبی را انتخاب کنید و متناسب با جشنی که در پیش دارید، میکاپ داشته باشید.

جالب است بدانید که آرایش جشن نامزدی با آرایش عروس متفاوت است و باید این نکته را مدنظر داشته باشید.

محل برگزاری مراسم

امّا مهمترین موضوعی که تشریفات مراسم نامزدی به شما کمک می کند این است که مراسمتان را کجا برگزار کنید. محل برگزاری مراسم تأثیر زیادی در برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمتان خواهد داشت.

 

در برگزار مراسم نامزدی به چه نکاتی دقت کنیم؟

  • به یاد داشته باشید که مراسم نامزدی می تواند در قالب یک جشن کوچک و خانوادگی و یا یک جشن بزرگ و باشکوه برگزار شود. انتخاب با شماست که چطور این مراسم را برگزار کنید.
  • به یاد داشته باشید که لباس نامزدی، آرایش مراسم نامزدی و… متفاوت با عروسی است. بنابراین با توجه به این موضوع نسبت به خرید لباس و میکاپ اقدام کنید.
  • به یاد داشته باشید که گل آرایی مراسم نامزدی نیز نباید بیش از حد زیاد باشد. به طور کلی به نظر می رسد که بهتر است همه چیز در مراسم عروسی به صورت سبک برگزار شود.
  • تمامی آنچه در بالا گفته شد به این معنا نیست که مراسم نامزدی اهمیتی ندارد. بلکه مراسم نامزدی اولین جشنی است که شما و همسرتان در کنار یکدیگر برگزار می کنید و قطعاً ارزش زیادی دارد. اما باید در حد و حدود خودش به بهترین نحو برگزار شود.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}