هزینه های یک عروسی خوب چیست؟(بخش دوم)

هزینه های یک عروسی خوب چیست؟(بخش دوم)

هزینه های یک عروسی خوب چیست؟(بخش دوم)

-هزینه میوه و شیرینی:

وسایل پذیرایی جشن عروسی، بسیار متنوع و گسترده است و همین گستردگی لزوم یک برنامه ریزی را به ما یادآور می شود. اگر با یک برنامه ی جامع و درست پیش برویم، هیچ مشکل و کم و کاستی در منوی پذیرایی پیش نخواهد آمد.

شیرینی های تر، تنوع بسیاری دارند. اما نگهداری از آن ها هم اهمیت بالایی دارد، به نحوی که شکل ظاهری و کیفیت خود را تا پایان مراسم حفظ کنند. به همین جهت اغلب توصیه می شود که از شیرینی های تر در فصول سرد سال استفاده شود.

شیرینی های تر طرفدار بسیاری مخصوصا در میان کودکان دارند.

شیرینی خشک به دلیل تنوع بالا و شرایط نگهداری راحت تر، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. همچین چون کیک عروسی به منزله ی شیرینی تر محسوب می شود، اغلب مردم نیازی به قرار دادن شیرینی تر در منوی پذیرایی شان احساس نمی کنند

– نور پردازی سالن:

یکی از مواردی که هنگام برنامه ریزی جشن عروسی نادیده گرفته میشود نور پردازی سالن عروسی است. نورپردازی تاثیر قدرتمندی بر ظاهر و فضای احساسی جشن میگذارد و بر روحیه میهمانان موثر است. از همه مهمتر اینکه قیمت نورپردازی باغ تالار مناسب است و هزینه هنگفتی ندارد.

 

– گل آرایی:

تالار عروسی

گل آرایی جشن عروسی شامل سبک های متفاوتی است. منوی گل آرایی عروسی شامل گل آرایی عروسی مدرن است که بر اساس نظر و تفکر فردی که گل آرایی می کند و هیچ گونه قاعده و قانونی ندارد. تنوع منوی گل آرایی عروسی بسته به تشریفات مجالس، گل فروشی و فصل متفاوت است.

-عکاسی و فیلم برداری عروسی:

یکی از بهترین خاطراتی است که هر زوج در زندگی خود تجربه کرده اند.

اما برای ثبت این لحظات خوب، تصویر برداری می تواند خاطرات را برای همیشه در ذهن نگه دارد. هرگاه فراموش کردید و یا رنجیده خاطر شدید، با تماشای عکس ها و فیلم عروسی می توانید انرژی دوباره بگیرید.

داشتن عکاس و فیلم بردار در مراسم های عروسی در میان ایرانیان تقریبا به صورت یک رسم شده که همه زوج ها دوست دارند که تمام لحظات مربوط به مراسم خود را ثبت کنند تا بعدا بتوانند با دیدن آن خاطرات زیبایی را به یاد آورند.

-کارت عروسی:

قبل از برگزاری مجالس عروسی ، همیشه عروس و داماد دغدغه چاپ کارت عروسی و رساندن آن به دست اقوام، دوستان و آشنایان را دارند.

شاید چاپ کارت عروسی به نظر ساده برسد، اما گاهی چنان مشکل می شود که روزها فکر عروس و داماد را به خود مشغول می کند. یکی از ویژگی های کارتهای عروسی از دیرباز تاکنون، درج تصویر زیبا بر روی کارت است.

اگرچه برخی از عروس و دامادها به این کار علاقه زیادی ندارند. اما به نظر می رسد چاپ تصویر بر روی کارت عروسی موجب زیبایی و جذابیت بیشتر آن می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}