ویژگی های باغ عروسی 

ویژگی های باغ عروسی 

ویژگی های باغ عروسی

یکی از مهم ترین و زیبا ترین  شب و جشنی که در زندگی هر شخصی اتفاق می افتد ،شب عروسی اش است.هر کسی دوست دارد که بهترین شب عروسی را از آن خود کند .

امروزه روز جوانان بیشتر تمایل دارند جشن عروسی خود را در باغ برگزار کنند .در صورتی که در سال های پیش مهم ترین اصل در مراسم عروسی ،تالار عروسی بود .

اگر شما هم می خواهید باغ یا تالار عروسی را انتخاب نمایید باید از ویژگی های آن مطلع شوید.

1)پارکینگ :

باغ یا تالاری را که انتخاب می کنید باید دارای پارکینگ باشد. یک لحظه فرض را بر این بگذارید که مهمان های شما از راه دوری برای جشن عروسی تان بیایند و به دلیل نداشتن پارکینگ تالار یا باغ ، مجبور باشند چند ساعتی را صرف پیدا کردن جای پارک بگذارند.

قطعا از این وضع خسته می شوند و به دلیل خستگی ، تشریفات عروسی برایشان لذت بخش نخواهد بود. پس یکی از اصلی ترین ویژگی های یک تالار یا باغ خوب داشتن پارکینگ می باشد.

2)موقعیت باغ عروسی:

اگر باغ عروسی یا تالاری که شما انتخاب می کنید با شهر فاصله زیادی داشته باشد ، برخی از مهمان ها نمی توانند در مراسم تان حضور داشته باشند چون ممکن است خودرو شخصی نداشته باشند.

اما فراموش نکنید که موقعیت باغ نباید در مرکز شهر یا مسیرهای پرترافیک باشد و مهمان های شما زمان زیادی را در ترافیک بمانند.

البته بهتر است به مسافت باغ با ارایشگاه و اتلیه عکاسی نیز دقت کنید که نزدیک باشد و شما در روز عروسی تان با مشکلی روبرو نشوید.

3)روکش های صندلی ها و تمیزی تالار :

یکی از اصلی ترین گزینه های که مهمان ها را به خود جلب می کند ، تمیزی باغ عروسی است و البته روکش های صندلی ها و رومیزی ها می باشد.

مهمان ها وقتی در فضای تمیزی قرار بگیرند قطعا با میل بیشتری در جشن تان حضور دارند و از خوردن غذا لذت می برند. تالارها و باغ های که به زیبایی اهمیت می دهند همیشه جز موفق ترین ها به شمار می روند.

 

4)میز شام عروسی :

در میزشام ، موارد مختلفی مهم می باشد که می توانیم به رنگ ، جنس و تمیزبودن روکش صندلی ها اشاره نماییم. زمانی که شما می توانید سالن عروسی را انتخاب کنید حتما این گزینه را مد نظر بگیرید و بعد از آن تصمیم تان را قطعی نمایید.

بیشتر تالارها برای عروس و داماد یک میز جداگانه را در نظر می گیرند و آن را با اقلام مختلفی مثل شمع و گل تزئین می نمایند که البته زیبایی را چندین برابر می کند. وجود یک میز شام شیک و منحصر به فرد می تواند عکس ها و فیلم های شما را جذاب تر نماید و جلوه ی شیک داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}