Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
جشن عروسی | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

در برگزاری جشن عروسی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ (2)

در برگزاری جشن عروسی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ (2)

نکات جشن عروسی

ما در مقاله پیش به یکسری از نکات جشن عروسی پرداختیم اکنون نیز می خواهیم ادامه نکات جشن عروسی نیز می پردازیم:

انتخاب سفره عقد

سفره عقد نیز یکی دیگر از موارد مهمی است که باید مدت ها قبل از برگزاری مراسن عروسیتان برای آن برنامه ریزی کرده باشید .

شما باید از قبل مدل های سفره عقد را ببینید  و سفره عقد را با سلیقه خودتان بچینید.

در سفره عقدها، ۸ جزء اساسی را به عنوان نشانه های یک پیوند، نمایش می دهند. این نشانه ها هر کدام، معانی مختلفی را به همراه دارند.

گردو، بادام، فندق، نان سنگک، نقل، اسپند، تخم مرغ و از همه مهمتر، قران مجید، از اجزاء تشکیل دهنده ی یک سفره عقد می توانند باشند.

سفره عقد به دوصورت وجود دارد مدرن و کلاسیک . شما می توانید پس از چند مدل سفره عقد هر کدام که باب میل شما است را انتخاب کنید .

تعداد مهمان های خود را مشخص کنید

حال رسیدیم به یکی از قسمت های برنامه ریزی جشن عروسی و آن مشخص کردن تعداد مهمانان عروسی است.

چون تعداد مهمانان در انتخاب تالار ،غذا ،نوشیدنی و… بسیار مهم است.

  • برای نوشتن لیست مهمان ها، بهتر است که از فامیل و آشنا شروع کنید تا دوستان، همسایه ها و …. ولی سعی کنید هرکسی را که می خواهید دعوت کنید، دقیق بنویسید که بعدا دچار مشکل نشوید.
  • یادتون باشد که مراسم عروسی، یک مراسم بسیار خاص می باشد و شما نباید همه ی کسانی را که میشناسید، دعوت کنید. برای مراسمتون ارزش قائل باشید. دوستی که سال های قبل اون را می شناختید و شمارشو هنوز توی تلفنتون دارید، گزینه ی خوبی برای دعوت نیست.
  • دوستان خانوادگی که خیلی سال است از آنها خبری نداریم را هم نمی خواهد دعوت کنید.

 خدمات مجالس خود را انتخاب کنید

زمانی که بودجه ای که برای مراسم عروسیتان را مشخص کردید دنبال دنبال یک خدمات و تشریفات عروسی بگردید تا تمام خدمات شما را با توجه به بودجه ای که دارید برای شما انجام دهند شما نوع عروسی که می خواهید برگزار کنید را به مدیریت موسسه تشریفاتی می گویید.

آنها تمام مراسم شما را با توجه به بودجه شما مدیریت می کنند البته شما باید همه  کیفیت خدماتی را که انجام می دهند قبل از مراسم عروسی ببینید وحتما کیفیت غذا و نوشیدنی ها را تست کنید تا مطمئن شوید .

 انتخاب تالار مناسب

یکی دیگر از نکات اساسی در برگزاری مراسم عروسی، محل برگزاری مراسم و یک انتخاب دقیق و مناسب در این زمینه می باشد.

می توان گفت که محل برگزاری، خود موارد بسیار زیادی را تحت پوشش خود قرار می دهد به عنوان مثال، تاریخ اجرای عروسی، بودجه شما برای تعیین یک محل مناسب، دوری و نزدیکی محل سکونت شما و مهمانانتان به این مکان، امکانات و خدمات و نوع تشریفاتی که این محل می تواند به شما ارائه دهد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}