تشریفات تولد

تشریفات تولد

تشریفات تولد

برگزاری تشریفات تولد نیز مانند عروسی مراحل خود را دارد و می تواند از ایده های مخصوصی برخوردار باشد این ایده ها بستگی به سلیقه صاحب جشن دارد که چه سلیقه ای دارد و تمایل دارد که تشریفات تولد به چه صورت باشد.

در برخی از تولدها به صورت عکاسی، فیلم برداری، رقص و شادی، بازی، مسابقات و رنگ بازی است

برگزاری خدمات و تشریفات جشن تولد یکی دیگر از خدمات موسسه پیوندمهر افزا است.

برخی از خدمات موسسه پیوند مهر افزا در ارائه تشریفات تولد عبارتند از : 

بادکنک آرایی تولد : بادکنک آرایی به معنای آرایش بادکنک ها در مراسم جشن تولد کودک به سبک و شیوه ای خاص می باشد و رنگ باد کنک ها را می توان بر اساس تمی که برای مهمانان خود در نظر گرفته اند انتخاب کنند.

هریک از بادکنک ها ریبایی و جلوه ی خاصی به جشن تولد می دهد و سه نوع خاص باد کنک ها در تشریفات تولد استفاده می شود که عبارتند از بادکنک فویلی،فرم دار و هلیومی هستند.

تم تولد : تم تولد می تواند یک شخصیت مورد علاقه باشد و یا رنگ لباس که میخواهید خود و مهمانانتان بپوشید

هرکدام را که انتخاب کنید بر اساس آن سالن برای شما تزئین خواهد شد

دی جی جشن تولد : یکی دیگر از تشریفات تولد دی جی است که می تواند خانم یا آقا  باشد که باعث شادی جشن تولد می شود و باید سیستم صوتی خوبی داشته باشد تا جشن به خوبی برگزار شود و یک تولد خاطره انگیز برای همه باشد.

عکاسی و فیلمبرداری تولد : عکاسی و فیلم برداری جشن تولد بسیار مهم است چون  همین عکسها و فیلم ها یاد آور یک شب تولد به یاد ماندنی استو عکاسی و فیلم برداری یکی دیگر از تشریفات تولد است.

انتخاب کترینگ جشن تولد:می توانیم به راحتی با انتخاب یک کترینگ مورد اعتماد ، تهیه و طبخ غذاهای جشن تولد را با آسودگی خاطر به آنها بسپاریم.

گریم : گریم یا نقاشی روی صورت یکی دیگر از مواردی است که برای برگزاری جشن تولد در نظر گرفته می شود . برای گریم صورت و بدن می توان از شخصیت های مورد علاقه آنها استفاده کنیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}