تشریفات عروسی چیست؟

تشریفات عروسی چیست؟

تشریفات عروسی چیست؟

به کار هایی که یک مجموعه برای انجام هرچه بهتر مراسم عروسی انجام می دهد تا جشن عروسی به بهترین شکل ممکن انجام شود را تشریفات عروسی می گویند .

همه ما می خواهیم که مراسم عروسی که برگزار می کنیم به بهترین شکل ممکن و بی نقص باشد .به همین دلیل امروزه بسیاری از زوج های جوان برای راحتی خیال خودشان تصمیم می گیرند که صفر تا صد مراسم عروسی خود را به تشریفات عروسی بسپارند .

برگزاری مجلس از پیدا کردن باغ یا تالار گرفته تا تهیه میوه و شیرینی و تمام جزئیات برگزاری جشن را به موسسات برگزارکننده تشریفات واگذار می‌کنند و این موسسات با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه عروس و داماد تدارک جشن عروسی آن ها را به عهده می‌گیرند.

موسسات برگزار کننده تشریفات چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

– خدماتی که موسسات برگزار کننده تشریفات ارائه می‌دهند شامل موارد زیر می‌شود:

– محل برگزاری مراسم (باغ، تالار و باغ تالار)

– تهیه غذا و هماهنگی کترینگ

– سفره عقد

– گل آرایی

– تهیه کیک، شیرینی و میوه

– طراحی و دیزاین محل برگزاری مراسم

– پذیرایی و سرویس دهی به مهمان‌ها

– هماهنگی با گروه موسیقی یا دی جی، عکاس و گروه فیلمبرداری

– معرفی مزون لباس عروس و آرایشگاه

– تزیین ماشین عروس

– دسته گل عروس

 

واگذار کردن مراسم به تشریفات خوب است یا بد؟

زمانی که شما یکسری از کارهای خود را به دیگران می سپرید قطعا مزایا ئ معایب هایی دارد. در رابطه تشریفات عروسی نیز به این صورت است .

مزایای این که مراسم عروسی خود را به موسسات تشریفاتی بسپارید به شکل زیر است :

 

1- مدیریت بودجه

مدیریت بودجه عروسی یکی از آن مواردی است که اکثر زوج ها برای تدارک جشن عروسیشان با آن مشکل دارند و تمام این‌ها را می‌توانند درجلسات مشاوره ای که با تشریفات مورد نظر برگزار می‌کنند در میان بگذارند.

2- کاهش استرس

برگزاری یک مراسم عروسی دغدغه‌های خاص خودش را دارد و تدارک دیدن تمام موارد و جزئیات عروسی انرژی زیادی از شما خواهد گرفت و استرس زیادی هم به شما وارد می‌کند.

3- صرف وقت کمتر

اگر شما و همسرتان هر دو شاغل باشید یا به هر دلیلی وقت زیادی نداشته باشید که برای فراهم کردن مقدمات عروسی صرف  کنید، واگذار کردن مراسم به تشریفات بهترین کار برای صرفه جویی در زمان است، چرا که همه هماهنگی‌ها و زمان بندی‌ها را به عهده آن‌ها خواهید گذاشت و خیالتان ازاین بابت راحت خواهد شد.

4- در نظر گرفتن تمام جزئیات عروسی

بسیار اتفاق افتاده که افراد به دلیل مشغله و استرس روزهای عروسی و زیاد بودن کارها برخی موارد را فراموش می‌کنند و در روز عروسی متوجه می‌شوند که آن کار را انجام نداده‌اند.

برگزارکنندکان تشریفات عروسی با توجه به تجربه ای که در این موارد دارند کمتر چیزی را از قلم می‌اندازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}