تشریفات عروسی

تشریفات عروسی  شیک یکی از مهمترین مواردی برای عروسی هرفردی به شمار می آید وقدمت آن به گذشته های دور باز می گردد.

تشریفات عروسی شیک را در گذشته خانواده داماد و یا به همراه خانواده عروس انجام می داند ولی امروزه دفاتری برای این امر تاسیس شده اند تا تمامی تشریفات عروسی را بسته به بودجه و علایق شما برنامه ریزی کنند تا چیزی از قلم نیفتد و شما به راحتی بدون تمرکز بر روی تشریفات عروسی خود، با دقت بیشتری به کار های خودتان برسید.

اینکه تشریفات عروسی شیک چیست و چه لزومی دارد سوالی است که خیلی از عزیزان از ما سوال کرده اند و به همین دلیل قصد داریم در این بخش به معرفی این بخش بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

فیلم برداری عروسی

فیلم برداری عروسی قطعا یکی از مهم ترین انتخاب های هر عروس و دامادی است جرا که این افراد تنها افرادی هستند که تمام روز را در مهمترین روز زندگیشان همراهیشان خواهند کرد و تصاویر فوق العاده ای را به یادگار خواهند گذاشت.

متاسفانه به علت عدم نظارت دقیق؛ دفاتر فیلم برداری و عکاسی عروسی زیادی به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند و این امر سبب ایجاد تجربه ای تلخ برای زوج های جوان خواهد شد و اگر دفتر مورد نظرشان مجوز نداشته باشد با دردسر های زیادی روبرو خواهند شد.

دفاتر تشریفات عروسی برای جلوگیری از این اتفاقات، با دفاتر حرفه ای و مجوز داری طرف قرارداد است و تمامی پیگیری ها و هماهنگی ها را این دفاتر برای شما انجام خواهند داد.

عمارت اختصاصی و لوکیشن فیلم برداری

یکی دیگر از خدماتی که به تشریفات عروسی مربوط می شود تهیه عمارت اختصاصی ، باغ یا باغچه برای لوکیشن فیلم برداری است.

بسیاری از دفاتر فیلم برداری فیلم برداری و عکس برداری خود را برای پایین آمدن هزینه ها از پارک های عمومی و یا باغ های حومه شهر استفاده می کنند ولی این موسسه و برخی از موسسات دیگر با باغ، باغچه و عمارت های اختصاصی زیادی نسبت به منطقه زندگی شما طرف قرارداد هستند تا بهتین و باکیفیت ترین عفیلم و عکس را داشته باشید.

 

 

 

تالار – باغ تالار عروسی

انتخاب تالار عروسی یکی از مهمترین انتخاب های عروسی به شمار می آید چراکه این مکان باید به لوکیشن های فیلم برداری و آرایشگاه عروس شما نزدیک باشد و از طرفی در منطقه ای دنج، سر راست و بدون ترافیک باشد.

هر تالار با باغ تالار عروسی ای بسته به یک سری موارد دارای قیمت منحصر به فرد خودشان هستند ولی از آنجایی که دفاتر تشریفات عروسی  شیک با این مراکز طرف قرارداد هستند، این مکان ها را با قیمت مقرون به صرفه ای می توانند برای شما رزرو کنند.

تم عروسی

برای داشتن مراسمی هرچه زیبا تر و بهتر باید از تم های خاصی استفاده کنید که این مسئولت را معمولا تالار ها بر عهده می گیرند ولی باید دقت داشته باشید که اگر قرار است شما این مسئولیت ها را بر عهده بگیری باید چه کاری انجام دهید.

برای مثال اگر تم شما مجسمه است باید برای از بین بردن فضای خنثی و سرد در الار از گل آرایی با رنگ های گرم استفاده کنید و یا اگر تالار شما دارای سقف کوتاهی است باید از تم تاریک به همراه گل آرایی و شمع آرایی استفاده کنید.

تشریفات مجالس یا همان تشریفات عروسی شما این موارد را با کمترین هزینه ها برای شما ایجاد خواهند کرد تا بهترین ها را ر خاص ترین روز عمرتون داشته باشید.

کترینگ و گروه موسیقی

این دو مورد به قدری مهم هستند که اگر از کیفیت پایینی برخوردار باشند گویی هیچ کاری انجام نداده اید.

دفاتر تشریفات عروسی شیک برای بالابردن کیفیت مراسم عروسی شما با برترین کترینگ ها  طرف قرارداد هستند و این امکان را به شما می دهند تا غذایی که شما سفارش داده اید با بالاترین کیفیت به شما تحویل داده شود.

تنهاچیزی که میهمانان شما از روز عروسی شما به خاطر خواهند آورد فقط لحظات شاد و غذایی است که در سور عروسی شما میل کرد اند پس به همین دلیل باید بر روی گروه موسیقی که اسباب شادی شما رو فراهم می کنند و غذا که بعد سالیان سال هم درباره کیفیت آن هم شده به شوخی با شما بحث خواهند کرد، بسیار حساس باشید تا کلی هزینه شما برای کمی صرفه جویی از بین نرود.

 

درکل خدمات تشریفات عروسی  شیک از انتخاب گل عروس تا آخرین لحظات شما را شامل می شود و شما می توانید در هر مرحله نظرات خودتون رو داشته باشید تا مراسمی عالی داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

جایگاه جواهرات در تشریفات عروسی

عمارت اختصاصی

آرایش عروس

آرایشگاه عروس

تالار عروسی