تشریفات عروسی ترکیه

تشریفات عروسی ترکیه

تشریفات عروسی ترکیه

برگزاری مراسم عروسی در استانبول

همه زوج های جوان آرزو دارند مراسم عروسی رویایی را برای خودشان رقم بزنند ولی از ترس هزینه به یک مراسم ساده و معمولی بسنده میکنند.

بسیاری از جوان ها دوست دارند تشریفات مراسم عروسی خود را به تشریفات عروسی ترکیه بسپارند.

شاید در گذشته همچنین موسسه ای پیدا نمی شد و این فقط یک رویا بود که بتوانند مراسم تشریفات عروسی خود را در کشوری به جز کشور خود بر گزار کنند ولی امروزه روز موسساتی شکل گرفته است که شما با مرجعه به این موسسات می توانید خدمات و تشریفات عروسی ترکیه و یا هر کشوری که مد نظر شما است را برایتان مهیا کنند.

تشریفات عروسی ترکیه | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

هزینه برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

با توجه به هزینه های امروزه و تورم که روز به روز بلتر میرودعروس و داماد ها بسیار نگرانن و آنها با خود می اندیشند که برگزاری مراسم عروسی در ایران بسیار سخت است

چه برسد به این که بخواهند مراسم خود را در خارج ایران بر گزار کنند ما به شما یک پیشنهادی می دهیم و آن هم این است که مراسم عروسی خود را بر روی کشتی بر گزار کنید .

در حال حاضر یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب ها جهت برگذاری مراسم عروسی، اجاره کشتی و تدارک مراسم ازدواج بر روی کشتی در شهر استانبول میباشد.

عروس و دامادهایی که تصمیم به برگزاری مراسم عروسی دارند،

اجاره کشتی های تفریحی در استانبول ترکیه و تدارک یک مراسم عروسی با تعداد نفرات کمتر بر روی کشتی در استانبول رو از لحاظ قیمت به صرفه تر و از لحاظ زیبایی با شکوه تر و رویایی تر می باشد.

تدارک تشریفات عروسی ترکیه  در کشتیهای استانبول بسیار لوکس به همراه ارائه خدمات سرویس غذا، مشروبات و موزیک به شکل گشت زنی در تنگه بوغاز (بوسفر)برگزار میشود.

 

تشریفات عروسی ترکیه | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

بهترین فصل برای برگزاری مراسم در ترکیه

بهترین فصل برای برگزاری تشریفات عروسی ترکیه در دو ماه آخر فصل بهار و دوماه اول فصل پاییز است.

در این 4 ماهی که گفته شد هوا بسیار زیبا و دلنشین است بسیاری از افراد دوست دارند در تابستان مراسم خود را بر گزار کنند.

فصل بهار به دلیل گرما و رطوبت و همچنین توریست هایی که می آیند بسیار شلوغ میشو و ما این فصل را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

ولی در کل انتخاب فصل برگزاری مراسم با خود شما است .

مکان های گردشگری مناسب برای عکاسی

یکی از زیباترین مکان هایی که در استانبول میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم جزایر پرنس استانبول نه گانه است که ۴ جزیره بیوک آدا ، هئیبئلی آدا ، بورگاز آدا و کینالی آدا بزرگ تشکیل شده است.

جمعیت این جزایر ۲۰ هزار نفر است اما در تابستان به ۵۰۰ هزار نفر هم میرسد .برای بازدید از جزایر پرنس استانبول میتوانید بوسیله درشکه در طی مدت ۲ ساعت دور تا دور جزیره را بگردید .

اطراف اسکله منطقه اصلی جزیره قرار دارد ، جایی مملو از رستوران ، قهوه خانه و فروشگاههایی که با حضور گردشگران گرمتر شده اند همچنین در جنوب جزیره بسیار خلوت است و محوطه های جنگلی این بخش را فقط با قایقها می توانید ببینید .

در کناره جزیره یک هتل قدیمی و خراب متعلق به قرن ۱۹ قرار دارد و برای رفتن به جزیره از یکی از اسکله ها در قسمت اروپائی می تونید استفاده کنید ، اما به یاد داشته باشید که کشتی ها در ساعت های خاصی فقط چند بار در روز به جزیره تردد میکنند .

 

تشریفات عروسی ترکیه | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}