تزئین کیک عروسی

تزئین کیک عروسی

تزئین کیک عروسی

بسیاری از افراد راه و روش تزئین کیک عروسی را نمی دانند و با این سوال را می پرسند که تشریفات عروسی چگونه این کار را با ظرافت انجام می دهند ؟تزئین کیک عروسی نیازمند تجربه است.

برای تزئین کیک حداقل چندین ماه  تجربه نیاز دارد .ما برای اینکه شما اطلاعات کافی در زمینه تزئین کیک عروسی داشته باشید و بدانید که تشریفات عروسی چگونه این کار را انجام می دهند برای شما نکاتی در این زمینه آورده ایم،امیدواریم این اطلاعات مفید باشد .

بهره گیری از تجربه یک قناد ماهر!

یک تشریفات عروسی خوب به طور قطع یک قناد ماهر و زبر داست برای درست کردن و تزئین کیک عروسی می شناسد .

زیرا کیک عروسی جدا از این که باید ظاهر زیبا و شیکی داشته باشد باید طعم خوبی نیز داشته باشد و مزه آن فوق العاده باشد .کیکی خوب است که علاوه بر ظاهر مزه خوبی داشته باشد. به هیج عنوان نباید مزه کیک بخاطر ظاهرش از بین برود .

ماکت ها را دور بیاندازید!

یک خدمات عروسی حرفه ای دیگر از ماکت استفاده نمی کند.

چرا که دیگر زمانه استفاده از ماکت های ساده برای قرار گرفتن کیک بر روی آنها نیست، شاید چنین مدل هایی روزی محبوب بودند اما در عروسی های منحصر به فرد و شیک، کیک عروسی ها خاص و منحصر به فرد است.

تشریفات عروسی در مورد کیک ها محل عروسی را در نظر می گیرد، اگر قرار است عروسی در یک باغ عروسی برگزاری شود قطعا المانی از طبیعت را روی کیک قرار می گیرد و اگر در یک سالن عروسی برگزارمی شود در کیک شما رنگهای صورتی و مشابه استفاده می کنند تا کیک شما منحصر به فرد دیده شود .

 

شلوغ کاری ممنوع!

 

تشریفات عروسی ای که به صورت حرفه ای کار می کند به هیچ عنوان کیک عروسی را به صورت شلوغ تزئین نمی کند .این روز ها اغلب افراد ساده پسند شده اند .

کیک عروسی مناسب و زیبااست که به صورت ساده و ظرافت طراحی شده باشد.البته می توان برای اینکه هم طمع کیک و هم اینکه کیک عروسی از سادگی زیاد در بیاید از میوه های فصل برای تزئین استفاده کرد .

برای خارج کردن کیک از سادگی راه دیگری چون استفاده از روبانها و تزیینات فانتزی اینگونه نیز وجود دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}