ویژگی تالار عروسی خوب

ویژگی تالار عروسی خوب

ویژگی تالار عروسی خوب

کیفیت سالن:

یکی از مهم ترین مسئله ای که در انتخاب تالار باید به آن دقت کرد کیفیت ، زیبایی، دیزاین و سقف تالار عروسی است .

 بررسی کیفیت صندلی ها میزها :

از آنجا که مهمانان شما ممکن است زمان زیادی را در تالار پذیرایی باشند می بایست مکانی که آنها در این زمان استفاده میکنند راحت باشد که احساس سختی نداشته باشند.

از این جهت صندلی های مبله و تعداد آنها در دور یک میز را در نظر بگیرید که مهمانان شما احساس راحتی داشته باشند.

 بررسی سرویس بهداشتی :

از فردی که میزبان شماست و در حال نمایش دادن سالن هاست بخواهید تا سرویس های بهداشتی و آشپزخانه را نیز به شما نشان دهد و از وجود پاکیزگی و امکانات لازم مطمئن شوید

بررسی سیستم های گرمایشی و سرمایشی :

تالاری که قصد انتخاب آن رادارید حتما توجه کنید که از چه نوع سیستم گرمایشی و یا سرمایشی برای سالن استفاده می کنند.

چون مهمانان شمازیاد است و مدت زمان زیادی را در سالن هستند پس باید از تجهیزاتی استفاده کنند هوای داخل سالن به درجه و تهویه مناسب برسد.

سیستم برق اضطراری:

همه ی تالار ها از سیستم برق اظطراری بهره مند هستند ولی برای اطمینان حتما برسی کنید و مطمئن شوید.

چون این مسئله یک اتفاق است و ممکن است وسط مراسم عروسی شما برق قطع شود و اگر برق اظطراری نداشته باشید ممکن است عروسی شما خوب نشود.

محل قرار گرفتن تالار :

یکی از مهم ترین نکته ای که در انتخاب سالن پذیرایی باید در نظر گرفت محل تار عروسی است .شما باید تالاری را انتخاب کنید نزدیک به سالن زیبایی و آتلیه عروس باشد.

اگر باغ تالار را در نظر دارید که معمولا اکثر باغ اطراف شهر هستند باید در زمان بندی رسیدن به تالار دقت کنید چون اصلا خوب نیست که عروس و داماد دیر به مراسم عروسی خودشان برسند .

بررسی کیفیت غذا و پذیرایی :

حتما قبل از ثبت قرارداد از کیفیت غذا مطمئن شوید. همچنین تعداد مهمانداران حاضر در سالن را نسبت به تعداد مهمانان خود جویا شوید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}