ویژگی تالار عروسی لوکس

ویژگی تالار عروسی لوکس

ویژگی تالار عروسی لوکس

تعداد دقیق میهمانان

برای پیدا کردن تالار لوکس اول از همه باید یک لیست از تعداد مهمانانتان تهیه کنیدتا در پیدا کردن باغ یا تالار عروسی به مشکل نخورید.شما باید مکانی را انتخاب کنید گنجایش پذیرفتن تعداد مهمانان شما را داشته باشد .

سعی کنید از اتلاف وقت و سر زدن به باغ یا تالار عروسی هایی که گنجایش مهمانان شمارا ندارد یا برعکس نروید و تمام تمرکز خود را برای پیدا کردن باغ تالارهایی که مناسب است بگردید.

مقررات مکان برگزاری مراسم

هنگام مراجعه برای اجاره‌ی تالار عروسی درباره مقررات آنجا سوال کنید تا مطمئن شوید که برنامه‌هایی که دارید با مقررات باغ عروسی موردنظر تداخل نداشته باشد و جزو قوانین ممنوعه آنجا نباشد.

اگر دیدید که مقررات باغ تالار موردنظر با برنامه‌تان جور نیست قید آنجا را بزنید و به فکر یک جای دیگر برای جشن خود باشید.

برخوردار بودن محل موردنظر ازنظر زیبایی

در ابتدای مراجعه به سالن برای اجاره دقت کنید که سقف بلندی داشته باشد چراکه هیبت و زیبایی سالن را بالا می‌برد و سالن‌هایی با سقف‌های کوتاه دلگیر به نظر می‌آیند.

مورد دوم هم روکش میز و صندلی‌ها است که هرچه زیباتر و از پارچه‌های شیک و خاص‌تر استفاده‌شده باشد سالن زیباتر دیده خواهد شد. نورپردازی آنجا نیز بسیار مهم است و همچنین باید سالن از تهویه مناسبی برخوردار باشد.

پارکینگ متناسب با تعداد میهمانان

داشتن پارکینگ اختصاصی بسیار مهم است زیرا بیشتر میهمانان با خودروهای شخصی خود در عروسی حاضر می‌شوند پس وجود یک پارکینگ مجهز و اختصاصی که امنیت خودروهای میهمانان شمارا فراهم کند الزامی است.

میز شام برای عروس و داماد

در بیشتر تالارها طراحان سالن عروسی سعی می‌کنند که میز شام عروس و داماد را بسیار شیک آماده کنند و با استفاده از شمع و گل و… یک میز شام مجلل را تدارک ببینند.

پس حتماً به میز عروس و داماد توجه داشته باشید که بهتر و شیک‌تر از دیگر میزها باشد.

دارا بودن سرویس‌های بهداشتی مناسب

دارا بودن سرویس‌های بهداشتی مناسب و تمیز از دیگر نکته‌های مهمی است که باید به آن توجه کنید. توجه داشته باشید که سرویس‌ها تمیز و زیبا باشد و همچنین با سالن فاصله زیادی نداشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}