هزینه های یک عروسی خوب چیست؟

هزینه های یک عروسی خوب چیست؟

هزینه های یک عروسی خوب چیست؟

باید بدانیم که هزینه های برگزاری مراسم عروسی در شهر بزرگ نسبت به شهر های دیگر بیشتر است و مخرج زیادی دارد و این اختلاف قیمت ها در بین شهر های کوچک و بزرگ طبیعی است .

اما همه ی ما می دانیم که هزینه برگزاری مراسم عروسی در تهران نسبت به دیگر  شهر های کشورمان به نسبت بیشتر است

تعیین بوجه عروسی و مدیریت آن کمک میکند در تصمیم گیری هایتان واقع بین باشید.

1-خرید حلقه ازدواج و جواهرات:

حلقه عروسی

یکی از مهم ترین و قدیمی ترین رسمی که بین همه مردم جهان وجود حلقه ازدواج است که مشخص کننده تعهد و متاهل بودن شخص است .علاوه بر آن حلقه ازدواج نماد همراه ،همدل ویار یکدیگر بودن در هر زمان و مکانی است .

از حلقه ازدواج به عنوان نماد مشترک عشق استفاده می کنند.

2-لباس عروس و کت شلوار داماد:

عروس و داماد

همخوانی لباس عروس و داماد از مهمترین گزینه های خاص و متفاوت شدن شماست.برای هر دختری زیباترین لباسی که در طول عمرش خواهد پوشید لباس عروسی است ، پس خرید لباس عروس برای عروس خانم ها اهمیت بسیار بالایی دارد.

3-آرایشگاه عروس و داماد:

میکاپ عروس یا همان آرایش عروس از عوامل مهم و تاثیرگذار در درخشش شما در شب عروسیتان میباشد. آرایش مناسب همچنین بر کیفیت عکسهایتان هم تاثیرگذار است

4-قیمت ورودی تالار و یا باغ:

30 درصد کل مخارج هزینه عروسی فقط صرف هزینه ورودی باغ یا تالار عروسی می شود.قیمت های ورودی متفاوت است ..

این قیمت ها بر اساس خدمات و تشریفاتی که آن موسسه ارائه تعیین می شود .به علاوه وسعت تزیینات ورودی در قیمت ورودی سالن باغ تالار عروسی موثر است.

زیبایی ورودی سالن عروسی باعث جلوه بهتر نمای داخلی تالار میشود و در چشمان مهمانان نقش زیادی ایفا کند.

5- هزینه شام:

بدون شک یکی از مهمترین بخش های هر مهمانی، بخش پذیرایی آن است به ویژه در عروسی ها که پذیرایی اهمیت خاصی دارد.  چیزی که در پذیرایی عروسی مهم تر از بخش های دیگر است، شام عروسی است.

شام عروسی، مورد توجه اغلب مهمانان است. بیشتر مهمانان انتظار یک شام خوشمزه در عروسی را دارند. یکی از مهمترین فاکتورهایی که باعث می شود مهمانان بعد ها از آن عروسی به خوبی یاد کنند، کیفیت خوب شام عروسی است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}