خصوصیات یک عروسی خوب

خصوصیات یک عروسی خوب

خصوصیات یک عروسی خوب

انتخاب باغ عروسی

برای اینکه بتوانیم یک مراسم عروسی باشکوه و زیبا داشته باشیم باید بهترین امکانات را برای برگزاری مراسم عروسی فراهم نماییم.

بهترین انتخاب برای برگزاری مراسم عروسی انتخاب باغ عروسی می باشد.

با توجه به داشتن فضای باز و همچنین وجود باغ و باغچه در محیط این مکان ، مکان مناسبی برای برگزاری مجالس شادی مانند عروسی می باشد.

وجود باغ های عروسی متنوع و بزرگ در نزدیکی شهر های بزرگ از جمله مزایای انتخاب باغ عروسی می باشد.

مهم ترین مواردی که برای برگزاری مراسم عروسی بسیار مهم است:قیمت باغ عروسی ،میزان فاصله باغ تا شهر، ظرفیت باغ و طراحی دکور باغ می باشد.

همیشه باغ ها یا تالار ها آخر هفته یا تعطیلات و روز های مناسبتی قیمتش نسبت به روز های دیگر بالا تر است.

امکانات و طراحی باغ عروسی

یکی از مسائلی که باید در انتخاب  باغ یا تالار برای برگزاری مراسم عروسی به آن دقت کرد این است که شما ببینید  این باغ عروسی چه اکانا و شرایطی دارد

 

. باغ های عروسی باید دارای میز و صندلی های مناسب مراسم ها باشند به طوری که با توجه به تعداد مهمانان ها دچار کمبود میز و صندلی نشود.

همچنین این باغ ها باید دارای باند های صوتی قوی و مناسب برای مجالس عروسی باشند. البته استفاده از گروه های موسیقی زنده نیز در برخی باغ ها رواج دارد.

از امکانات مهم دیگر باغ ها داشتن نیروی کار متعهد و با اخلاق برای پذیرایی از مهمانان است. داشتن تجهیزات لازم برای انتقال غذا و تمیز کردن میز از موارد دیگر باغ ها می باشد.

طراحی باغ های عروسی باید مجلل و جذاب باشد. استفاده از نور های متحرک و شاد یکی از موارد مهم در نور پردازی باغ ها است.

فضای سبز مورد استفاده در باغ عروسی باید در اندازه ای متناسب باشد تا امکان رفت و آمد برای مهمانان و کارکنان باغ فراهم باشد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}