برگزاری عروسی

برگزاری عروسی

برگزاری مراسم عروسی

این روز ها برگزاری عروسی جاگزین هایی پیدا کرده است از یک مهمانی کوچک خانوادگی گرفته تا یک جشن مجلل و یا سفر های زیارتی و سیاحتی.

اگز می خواهید مراسم عروسی خود به روال عادی مانند دیگران در تالار های عروسی برگزار کنید ما برای برگزلری عروسی شما چند نکته را توصیه می کنیم.

 

تالار ها همیشه سعی داند همه نکات را یاد آور شوند ولی همیشه باید خودتان نکاتی را در نظر داشته باشید تا به مشکل بر نخورید  .

  • فهرست ذخیره مهمانان

 

قبل از اینکه سفارش غذا و میز و صندلی را دهید اول تعداد مهمانانتان را مشخص کنید.

فراموش نکنید که مهمان رزروی هم داشته باشید یعنی این که اگر مهمانی به هر دلیلی نتوانست در مراسم عروسی شما شرکت کند شما بتوانید مهمانی را جایگزین آن مهمان کنید .

 

  • شورای مزه برگزار كنید

 

اگر مراسم‌تان را در یك سالن برگزار می‌كنید مطمئنا یكی از ملاك‌های انتخاب مكان برگزاری عروسی ، كیفیت و قیمت سرویس‌هایی است كه به مهمانان‌تان ارائه می‌دهد.

توجه داشته باشید این قیمت‌ها شامل ورودی سالن به تعداد مهمانان، پذیرایی بدو ورود، پذیرایی در طول زمان مراسم و شام می‌شود.

قبل از سفارش شام عروسی اول منو غذایی موسسه تشریفاتی را حتما مطالعه نمایید ولی بهتر است بجای مطالعه غذاهایی که سفارش می دهید را حتما مزه کنید

پس یک بار با مدیریت موسسه هماهنگ کنید که در یکی از مراسماتشان شرکت کنید هم از چگونگی برگزاری مراسم عروسی مطمئن شوید هم شورای مزه بگذارید که در صورت تائید قرارداد را امضا نمایید .

 

  • شیرینی با خودتان

 

گاهی وقت ها تالارهای عروسی پیشنهاد می کنند تهیه میوه و شیرینی را بر عهده آنها بگذارید ولی بهتر است زحمت این كار را خودتان بكشید

چون شما ذائقه مهمانان‌تان را و سلیقه خوراكی آن‌ها را بهتر می‌دانید. در ضمن با به اندازه تهیه كردن شیرینی و میوه می‌توان در هزینه‌ها كمی تعادل ایجاد كرد.

شست‌و‌شوی میوه هم می‌‌تواند با نظارت شما صورت بگیرد.

 

  • زیاده روی نکنید

 

موسسات برگزار‌كننده مجالس، خدمات متفرقه زیادی ارائه می‌دهند از بادكنك آرایی گرفته تا اجاره كردن هلی‌كوپتر و كالسكه طلایی و لیموزین.

شما اندازه جیب و بود جه خود را می دانید نگذارید با پیشنهاد های وسوسه انگیز شما را در ناچاری قرار دهند و هزینه های زیادی را بابت تبلیغات ها بپردازید .

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}