Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
باغ عروسی | تشریفات عروسی لاکچری |دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

انتخاب باغ عروسی

انتخاب باغ عروسی

انتخاب باغ عروسی

انتخاب باغ عروسی را باید با توجه به بودجه ،تعدادا مهمانان عروسی و سلیقه عروس و داماد انجام داد که یکی از عوامل موثر در برگزاری تشریفات عروسی است.

باغ عروسی

برگزاری مراسمات عروسی و جشن در باغ یا تالار عروسی است که انتخاب باغ یا تالار عروسی بسته به نظر و سلیقه عروس خانم و اقا داماد است.

اما فصلی را که قصد دارید مراسم عروسیتان رابگیرید در برگزاری مراسمتان بسیار مهم است.

اگر مراسم عروسی تان در فصل پائیز و زمستان است بهتر است به دلیل سردی هوا ، مراسمتان را در تالار برگزار کنید و در فصل بهار و تابستان که هوا رو به گرمی می رود می توان از تالار و یا باغ تالار استفاده کرد.

در این بخش میتوانید منوی غذایی دلخواه خدمات  را با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه انتجاب نمایید.

پس از این که فصل برگزاری عروسی و باغ تالار را انتخاب کردید نوبت به منو غذایی و کترینگ مراسم می رسد و این نیز باتوجه به بودجه و سلیقه عروس و داماد است که تمایل دارند به چه صورت سرو شود.

در این قسمت شما با انواع سرویس پذیرایی و میز و صندلی و چیدمان آشنا می شوید. تجلی و شکوه مجلس خود را با انتخاب باغ عروسی جایگاهی زیبا دوچندان کنید .

همواره گل آرایی یکی از شاخصه های مهم برای تجلی دادان به مجالس و فراهم نمودن فضایی زیبا و دلنشین برای پذیرایی از میهمانان است.

برای زیبایی بخشیدن بیشتر و رویایی مجایس نمودن باغ عروسی فضای برگزاری مجلس شمع آرایی یکی از اصلی ترین مواردیست که می توان در تشریفات باغ عروسی انتخاب شود.

مراسم آتش بازی جزء هیجان انگیز ترین و باشکوه ترین بخشها می باشد که در 4 مرحله (ورودی ، کیک ، شام و تانگو) قابل باغ عروسی اجراست و در تشریفات جزء خدمات مجالس منوی انتخابی می باشد .

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}