اسرار فیلم عروسی خوب

اسرار فیلم عروسی خوب

اسرار فیلم عروسی خوب

اسرار فیلم بردار عروسی خوب ، عکاس عروسی یا عکاس حرفه ای عروسی بسیار وابسته به استعداد و کارهای قبلی وی است. هنگامی که شما یک تازه کار هستید، سخت است که خود را در جهان از فیلم های عروسی ثابت کنید.

با این حال، در اینجا برخی از اسرار نشان داده شده است که می تواند به شما در ضبط یک فیلم خوب برای رویداد عروسی کمک کند.

اسرار فیلم عروسی خوب 1 : با یک دوربین فیلمبرداری خوب یا دوربین خوب نمی توانید به اشتباه بروید. از آنجایی که تکنولوژی همچنان به راهپیمایی ادامه می دهد،

توصیه می شود که بهترین یا حداقل یک رسانه ضبط خوب مانند دوربین فیلم برداری یا دوربین با پشتیبانی از ضبط ویدئو را بگیرید.

به شدت توصیه می شود که رسانه های مذکور باید سه پایه مایع سر و صدا، سیستم میکروفون از راه دور و ضبط صوتی را برای بهترین نتایج داشته باشند.

اطمینان حاصل کنید که می توانید فیلم را در HD فیلم بگیرید زیرا بهترین کیفیت را می خواهید.

اسرار فیلم عروسی خوب 2 : پشتیبان گیری از صدا ضروری است. دلیل اصلی اینکه شما نیاز به پشتیبان گیری از صدا دارید، دلیل این است که شما باید برخی از مهمترین بیت های صوتی را ضبط کنید.

به عنوان مثال، شما می خواهید از ضبط کننده های صوتی برای پشتیبان گیری از صوتی مانند یک میکروفون بی سیم استفاده کنید که برای ضبط اعترافات عالی است زیرا می توان آن را در جیب گریم پنهان کرد.

اسرار فیلم عروسی خوب 3 :شناختن رتبه های LUX نیز توصیه می شود. این همان چیزی است که شما به عنوان حساسیت دوربین اندازه گیری می کنید.

به سادگی این را با هم مقایسه کنید، اگر دوربین دارای رتبه پایین LUX باشد، می تواند فیلم های ویدئویی بهتر در مناطق کم نور تولید کند، در حالی که دوربین های بالاتر LUX بهتر در مکان های روشن قرار دارند.

در مورد فیلمبرداری عروسی؛ شما یک دوربین کم LUX خواهید داشت.

اسرار فیلم عروسی خوب 4 : پوشش B-Roll کمک می کند. این برای کیفیت ویدیو شما مهم است و برای گرفتن این فیلم؛ فقط مطمئن شوید که شما یک سه پایه برای گرفتن عکس های بیرونی از محل برگزاری.

هر لمس خاصی در محل است که شما متوجه آن هستید. شما باید آنها را در فیلم داشته باشید!

اسرار فیلم عروسی خوب 5 : تست صوتی قبل از مراسم بسیار توصیه می شود. چرا؟ این بهترین راه برای از بین بردن شانس کیفیت صوتی پیچیده است که می تواند فیلم های عالی خود را خراب کند.

اسرار فیلم عروسی خوب 6 : نزدیک شدن ها نیز چیز دیگری برای شما در حوادث عروسی است. گذشته از این واقعیت است که شما بر روی چیزی در عروسی تأکید میکنید مانند یک بخش مهم؛ شما همچنین تصاویر را به صورت واضح تر می بینید. بستن نزدیک برای وعده های ازدواج و برخی از نزدیکان والدین را رزرو کنید.

اسرار فیلم عروسی خوب 7 : پیش بینی عمل و همیشه همراه با جریان رویدادها است. این اجازه می دهد تا شما را برای چشم پوشی از هر چیزی که در عروسی اتفاق می افتد را جلب کند که ارزش توجه شما را دارد.

از آنجایی که جلوه های ویژه دیگر عطر و طعم ماه در جهان از فیلم عروسی، پس از آن ایده خوبی برای شما برای تمرکز بر گرفتن رویداد خود را دارد. پس از همه، سادگی دارای مزایای خاص خود است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}