ازدواج نا پایدار

ازدواج نا پایدار

ازدواج ناپایدار

هر سال زوج های زیادی ازدواج می کنند، تقریبا یکی از دو زوج ازدواج کرده ازدواج نا پایدار بوده در دادگاه طلاق پایان خواهد یافت. با این حال، ازدواج هنوز برای بسیاری از مردان و زنان مناسب است.

بررسی اخیر نشان می دهد که 94 درصد از این مردان و زنان جوان می خواهند روزی ازدواج کنند.اکثر مردم با نیت های خوب به ازدواج می روند. آنها انتظار دارند که ازدواج طول بکشد، هرچند که شانس آن بسیار سنگین است.

این امر به طور فزاینده ای برای افرادی که دو یا سه ازدواج در طول زندگی خود را دارند، تبدیل شده است. البته این بدان معناست که آنها دو یا سه ازدواج نا پایدار نیز داشته باشند به طلاق انجامیده است.

بنابراین، سوال برای امروز است:

آیا  چنین چیزی به عنوان یک طلاق خوب پس از ازدواج بد وجود دارد؟

یک مطالعه جالب درباره زوج های متاهل ناراضی وجود داشت. اینها زوج هایی بودند که ازدواج ناپایدار داشته اند، اما تصمیم گرفتند تا مدت ها آن را ترک کنند.

این مطالعه نشان داد که در عرض سه سال، بیشتر زوجین ناراضی در حال حاضر خوشحال هستند. آنها خوشحال شدند که هنوز ازدواج کرده بودند و دیگر طلاق نمی خواستند.

نتیجه گیری این بود که ناامیدی در ازدواج نسبتا رایج است، اما موقت است. زمان های بد گذشته نیستیکی دیگر از کشف های شگفت انگیز در این مطالعه وجود دارد.

محققان دریافتند که زوجهایی که ازدواج ناپایدار داشته اند شادتر از زوج های متاهل ناراضی نبودند. به عبارت دیگر، طلاق چیزی را حل نمی کند.

و وقتی زوج های طلاق ازدواج مجدد کردند، هیچ شادی نداشتند و بنابراین بهتر از زوج هایی بودند که ازدواج کرده بودند. درس از همه اینها به نظر می رسد: ناخودآگاه زناشویی گذشته نیست و دلیل آن برای جدا شدن ازدواج نیست.

در بلندمدت، زوج ها از صعود و سقوط خود رنج می برند، اما کاهش به نظر می رسد موقت است. ازدواج می تواند دائمی و خوشحال باشد.با این حال، ازدواج هایی وجود دارد که شرایط بدی هستند و تفاوت ها غیر قابل پذیرش است.

سوءاستفاده، رها کردن، سوء مصرف مواد و خیانت، همه مواردی است که در رابطه با خسارات جدی صورت گرفته است. همه ازدواج ها نمی توانند دوباره دوستانه و خوشحال شوند.

گاهی طلاق توجیه می شود گاهی اوقات یک یا هر دو طرف پس از طلاق بهتر عمل می کنند.

چگونه یک ازدواج بد را به یک طلاق خوب تبدیل می کنید؟

اولا اذعان می کنید که شما هنوز هم می توانید شریک زندگی خود را دوست داشته باشید، اما اگر زندگی خود را به دور از شریک زندگی خود زندگی کنید، بهتر خواهد شد.

با این حال، شما نمیتوانید زندگی خود را زندگی کنید، اگر شما در حال نابودی او هستید. برای داشتن یک طلاق خوب، جدا از نظر جسمی و احساسی. بر آن غلبه کنید و ادامه دهید.

زمان و تلاش شما برای انتقام یا نفرت صرف زمان صرف شده از زندگی خود است.بعدا ممکن است طلاق بگیرید اما فرزندانتان نباشند. آنها هنوز دو پدر و مادر دارند.

مجبور کردن فرزندانتان به طرفین، از فرزندان خود برای خودخواهی خودخواهانه خود استفاده می کند. اجازه دهید فرزندان شما با دو والدین رشد کنند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}