ازدواج سفید

ازدواج سفید

ازدواج سفید

بسیاری از دختر ها و پسر ها هستند که بدون محرمیت و ازدواج( ازدواج سفید )،در کنار هم زندگی می کنند. آنها هزینه مواد غذایی را به اشتراک می گذارند آنها اجاره را تقسیم می کنند

اما در ایران، جایی که آموزه های اسلامی در همه جنبه های زندگی بافتیده شده است، آنها یک روش ظریف و غیرقانونی هستند: آنها ازدواج نکرده اند.

این جفت از میان تعداد رو به رشد زوج های جوان در ایران است که بدون تبادل تجاوزات با هم زندگی می کنند، روندی که دولت می گوید ارزش های مذهبی کشور را تضعیف می کند.

رئیس جمهور سال گذشته، آیت الله علی خامنه ای، رهبر معظم رهبری، “همسر شرم آور” نامیده است.محمد محمدی گلپایگانی گفت: “حاکم اسلامی باید به شدت با این نوع زندگی مبارزه کند،

و مقامات باید در رفع این اقدام” بدون رحمت “نشان دهند.دولت یک مجله زن را برای اختصاص یک گزارش ویژه برای همسویی، یک عمل معمول به عنوان «ازدواج سفید» تعریف کرد.

برآوردهای رسمی در مورد تعداد مشترک همسران متاهل در ایران وجود ندارد، در حالی که کسانی که در رابطه جنسی، دوستی یا حتی دست زدن به ازدواج هستند، خود را در کنار قانون قرار می دهند.

اما مقامات مانند سیواهشهر ریور، معاون فرماندار تهران بیشتر می گویند که “ازدواج سفید” در حال افزایش است.

طبق گفته نینا انصاری، متخصص حقوق زنان در جمهوری اسلامی، با حدود 60 درصد از جمعیت جوانتر از 30 ساله، زندگی مشترک در ایران اجتناب ناپذیر است.

و اگرچه لفاظی رسمی سخت است، اما بخش قابل توجهی از جامعه ایرانی پیچیده تر و کمتر از حاکمیت حاکم است.انصاری گفت که زنان ایرانی “بی بی سی” هستند.

او گفت: “همه چیزهایی که ممنوع است، از رقصیدن به نوشیدن به داشتن رابطه جنسی، در حال تمرین در زیر زمین است.”

“آنچه در مورد یک نسل متولد شده و بزرگ شده در این آبوهان قابل توجه است این است که آنها قوانین محافظه کار را منعکس نمی کنند.””بسیاری از ایرانیان قبل از ازدواج با هم زندگی می کنند. این مقرون به صرفه است.

این یک راه برای به روز بودن و زندگی با هم است و از وزن سنگین ازدواج در یک کشور که نوبت جوانان را در معرض جوانان قرار می دهد، محدود نمی شود.

“بسیاری از زوج های غیر مجرد، باندهای عروسی جعلی را می پوشانند و در درختان خانوادگی یکدیگر را حفظ می کنند، حفاظت های کوچکی را برای به رسمیت شناختن ازدواج های جعلی خود در مواردی که آنها توسط پلیس متوقف می شوند،

به دست می آورند.انصاری گفت: “این تنها راه حفظ خود است.” “راهی برای تحت کنترل رادار ارتدکس”. برخی زوج ها ، مانند دیگر زوج های متاهل، تصمیم گرفتند نام های خانوادگی خود را به آنها بدهند.

او در ازدواج سفید دوم خود است. او گفت که زندگی با هم، هر چند غیر قانونی است، “انسانی” تر از یک ازدواج فریبنده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}