در اختلافات زن و شوهری به همسرتان چه بگویید؟(2)

در اختلافات زن و شوهری به همسرتان چه بگویید؟(2)

در اختلافات زن و شوهری به همسرتان چه بگویید؟

در مقاله قبل به یک مورد چگونگی رفتار و بیان در مواقع اختلاف زن و شوهر بیان کردیم حال می خواهیم به مورد دوم بپردازیم.

پس لطفا با ما همراه باشید .

 تنها به فکر صلح و آشتی نباشید و به حل اختلافات زن و شوهری هم فکر کنید:

بسیاری از آقایون یک اشتباه بزرگ در هنگام اختلاف انجام می دهند و آن اشتباه بزرگ این است که هنگامی که با یکدیگر بحث می کنند و یا دعوایی بینشان پیش می آید بیشتر به فکر این هستند که اوضاع پیش آمده را آرام کنند ولی در واقع باید به فکر رفع و رجوع اختلاف زن و شوهری شان باشدتا مشکل برای همیشه رفع شود.

شاید شما تازه ازدواج کرده باشید و زیاد تجربه و اطلاعات کافی و همچنین درک درستی از جنس مخالفتان ندارید و نمی دانید همسرتان چه چیزی می خواهد.

زندگی فیلم سینمایی نیست .گاهی اوقات پیش می آید که اختلاف زن و شوهر زود تر از ان چه که فکرش را می کردند ظاهر می شود.

اکثر زنان باید بدانند که مردشان به اندازه کافی مرد است تا بتوانند به او تکیه کنند. وقتی شما به فکر حل اختلافات زن و شوهری هستید و سعی می کنید برای هر چیزی چاره ای بیندیشید، همسرتان می تواند بیش از پیش به شما اعتماد کند.

او درمی یابد که شما توانایی مدیریت هر چیزی را دارید و اینگونه خود را به او ثابت می کنید. او درمی یابد شما در هر شرایط دشواری ایستادگی خواهید کرد و برای زندگی تان نیز ارزش قائل هستید.

 

بنابراین هرگاه دچار اختلافات زن و شوهری شدید فکر نکنید شریک زندگی تان تنها از شما می خواهد که با او آشتی کنید. شما باید روی اعتقاد خود بایستید و درباره آن کاملا منطقی صحبت کنید .

به عنوان مثال شما ممکن است در کنار شغلی که دارید به کلاس های آموزشی دیگری در اوقات فراغت بروید. شاید هدف شما این باشد که پس از پایان کلاس ها، پیشرفت شغلی داشته باشید و برای زندگی خود و همسرتان تلاش کنید .

در عین حال همسرتان به خاطر تنهایی و دلتنگی به شما می گوید که از این وضع خسته شده است. شما هم برای اینکه احساسات ناخوشایند او را برطرف کنید از رفتن به کلاس ها انصراف می دهید.

باید بدانید که این روش درستی در زندگی نیست. اگر شما به هدفی که تعیین کرده اید اعتقاد دارید باید آن راه را ادامه دهید. در غیر این صورت شما عدم ایستادگی خود را اثبات می کنید.

شما باید در آرامش و منطق مطلق به او بگویید که این کار را برای سعادت هر دو انجام می دهید و حمایت کافی را از او بخواهید. بدین شکل او به عزم و اراده راسخ شما پی می برد.

همین مسئله باعث بیشتر شدن احترام و عشق او نسبت به شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}