احکام ازدواج موقت

احکام ازدواج موقت

احکام ازدواج موقت

یکسری سوالات و احکام ازدواج موقت وجود دارد که در ادامه بیان میکنم:

سوال 1- آیا می توانم کسی موتاه یا ازدواج برای 1 ساعت قرار داد؟

من از نظر احکام ازدواج موقت می گویم بله خیلی به همان شیوه ای که ممکن است بعضی از آنها یک زن را برای همیشه ازدواج کنند و سپس او را در یک ساعت یا حتی کمتر از هم جدا کنند.

به لحاظ منطقی، از آنجا که احتمال این اقدام ازدواج منظم نامعتبر است، بنابراین نباید در مورد موتا اعمال شود!

 

سوال 2- تفاوت بین ازدواج موقت و فحشا چیست؟

در بخش های قبلی، ما تفاوت بین موتاه و ازدواج طولانی مدت (متعارف) را توضیح دادیم و می توانیم بین آنها اختلاف زیادی نداشته باشیم.

همچنین، همانطور که من ذکر کردم، ممکن است یکبار به طور دائم ازدواج کند و پس از یک روز همسرش طلاق بگیرد. پس تفاوت چیست؟

علاوه بر این، خداوند هنگامی که آیه را آشکار کرد، آن را فحشا نمیدانست، اما شما انجام می دهید !؟ همه مسلمانان بر این باورند که پیامبر (ص) در بعضی مواقع قوانینی دارد

و ما به عنوان مسلمان معتقدیم که پیامبر (ص) از خواسته های خود سخن نمی گوید (لا یانتیک آنیل هوا)، بنابراین خداوند در بعضی از زمان ها . این واقعیت بسیار تفاوت میان ازدواج موقت و زناست، زیرا خدا و پیامبر او زنا را قانونی نمیکنند.

هیچ پیامبری از خداوند چنین کاری نکرد.

یک پاسخ ساده برای سوال شما این است که یکی قانونی است و دیگری غیرقانونی است. بگذارید برای شما مثالی بزنم:

فرض کنید که یک خارجی که ممکن است در رانندگی خودرو به خانه برسد، هنگام رفتن به کشور دیگر، ممکن است مجبور باشد برای رانندگی مجوز بگیرد تا بتواند رانندگی کند.

حالا اگر او بدون گواهینامه رانندگی می کند، تفاوت بین او و شخصی که با مجوز رانندگی می کند متفاوت است، اما ممکن است به عنوان اولین تجربه نباشد؟

پاسخ ساده است این است که قانون نخست غیر قانونی است، در حالی که قانون دوم قانونی است.

همکاران ممکن است در سه مورد از احکام ازدواج موقت، فحشا و ازدواج دائمی در رابطه جنسی داشته باشند. قرآن نخستین غیر قانونی را اعلام می کند، اما این دو را قانونی می داند.

البته تفاوت دیگر این است که یک ساعت بعد فاحشه یک قرارداد دیگر دارد، اما در هر دو ازدواج موقت و دائمی، وظیفه زن است تا چند ماه قبل از ورود به قرارداد دیگری منتظر بماند.

همانطور که من به ذکر همه دانش پژوهان شیعه گفته ام که برای موتا دو دوره قاعدگی است (یا حداقل 45 روز اگر زن سن قاعدگی داشته باشد اما به دلایلی قاعدگی نداشته باشد) کمتر از 8 مشتری در سال برای فاحشه !!!

من فکر می کنم هر آژانس فحشا در سال اول ورشکسته می شود اگر بخواهد قوانین موتا را دنبال کند. و تفاوت های بسیاری بین احکام ازدواج موقت و فحشا وجود دارد.

باشد که خداوند کسانی را که دین و پیامبرشان را ناخودآگاه فریب میدهند هدایت کند.

 

سوال3- آیا کسی که از دختر خود به خاطر ازدواج موقت دست برود؟

من بله می گویم به غیر از این که آنها قبلا در یک ازدواج معمول انجام می دهند، دلایل خوبی برای انجام این کار در ازدواج موقت وجود دارد.

بیایید بگوییم یک پدر دارای یک دختر است که اگر ازدواج نکرده باشد، گناه فساد را مرتکب خواهد شد، اما هیچکس از دستش در ازدواج بلندمدت خواسته است – هر چه دلایل دارد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}