4 راه آرامش که می تواند در مراسم عروسی مفید باشد

4 راه آرامش که می تواند در مراسم عروسی مفید باشد

4 راه آرامش که می تواند در مراسم عروسی مفید باشد

 

روز عروسی یکی از مهم ترین و حساس ترین روز برای همه زوج ها می باشد.

در این روز عروس و دامادها استرس زیادی دارند و ممکن است بخاطر همین استرس نتوانند مراسم عروسی را آن طور که دوست دارند مدیریت کنند و آرامش عروسی را نداشته باشند .

ما در این مقاله 4 راه کار برای آرامش عروسی اورده ایم امیدواریم که با این 4 راه بتوانید آرامش خود را در شب عروسی حفظ کنید.

۱- حفظ آرامش

یکی از مهم ترین کار در روز عروسی داشتن آرامش است.

خیلی مهم است که در این آرامش خود را حفظ کنید درست است که ازدواج برای هر کسی یک معامله بزرگ است که کسی از سر انجام آن خبر ندارد

ولی شما خودتان پا قدم در این مسیر قرار داده اید ولی این دلیل نمی شود که استرس داشته باشید استرس در روز عروسی یک امر طبیعی است ولی استرس بیش اندازه طبیعی نیست.

برای اینکه استرستان کم شود کاری انجام دهید که آرامتان می کند مثل یک دوش آب گرم و یا چند ساعت به بیرون از شهر رفتن .

۲- گوش دهید، دقت کنید و تشکر کنید:

ممکن هرکسی برای این روز به شما توصیه هایی کند و اصرار بر این داشته باشد که عقایدش را به شما تحمیل کند و در آخر باعث جنگ اعصاب شما شود.

شما می توانید فقط گوش دهید و سپس تشکر کنید نیازی نیست که شما به همه توصیه ها و عقاید دیگران گوش کنید ولی دقت کنید اگر توصیه خوب و بجایی شنیدید حتما انجام دهید .

۳- برای خودتان وقت بگذارید:

سعی کنید قبل از اینکه مراسم عروسیتان شروع شود زمانی را برای خودتان اختصاص دهید کم یا زیاد بودنش آنچنان مهم نیست ولی قبل از مراسم حتما این کار را انجام دهید تا به آرامش برسید چونممکن است دیگر این فرصت پیش نیاید.

4- آمادگی مسائل غیر منتظره را داشته باشید

زمانی که بالاخره روز بزرگ فرا می رسد مسایلی نیز پیش خواهد آمد که طبیعی است و باید از آن ها چشم پوشی کنید.

وقتی این تعداد مهمان، دوست یا فامیل در یک جا جمع بشوند باید انتظار داشت که خرده مسایلی پیش بیاید. اجازه ندهید مسایل کوچک پریشانتان کنند.

اگر مساله ای پیش آمد با خودتان بگویید که می توانست بدتر از این هم بشود.

مهم ترین نکته ای که باید به یاد داشته باشید این است که هیچ کدام از آن مسایل اهمیتی ندارند زیرا شما با کسی عروسی کرده اید که می خواهید باقی عمرتان را در کنارش باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}